MTI poszerza kanał dystrybucji

MTI poszerza kanał dystrybucji

MTI - Mobilna Telefonia Internetowa SA, polski operator na rynku telefonii mobilnej oferujący usługę LoVo (telefonia VoIP realizowana poprzez telefony komórkowe), zawarła umowę z firmą Technodrome Consulting na świadczenie usług resellerskich.

Jednocześnie firma Technodrome Consulting stała się partnerem typu ,,GOLD", co oznacza, że będzie świadczyła usługi strategiczne. Firma zajmie się wprowadzeniem telefonii LoVo do sektora usługowego i rozrywkowego, jak również pomocą w pozyskiwaniu funduszy unijnych na implementację usług telekomunikacyjnych LoVo.


,,Jest to kolejny krok w rozbudowie kanału partnerskiego firmy MTI, mający na celu wsparcie potencjalnych klientów w pozyskiwaniu środków na nowe technologie", powiedział Wojciech Karwowski, dyrektor zarządzający w firmie MTI SA. ,,Firma TC znana jest ze skuteczności i wysokiej kultury pracy, stąd tak wysokie pozycjonowanie firmy TC w naszej strukturze partnerskiej"- dodał.

,,Oferta telefonii mobilnej LoVo pozwoli nam uatrakcyjnić i poszerzyć gamę świadczonych usług, a nasze dotychczasowe doświadczenie na pewno przyczyni się do dynamicznej budowy sieci sprzedaży i zwiększenia satysfakcji klientów. Wszyscy resellerzy współpracujący z nami do tej pory będą od dziś oferować także usługi LoVo."- powiedział Jacek Nowicki, prezes firmy Technodrome Consulting
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie