Muzodajnia głównym sponsorem koncertu Matta Duska

Muzodajnia głównym sponsorem koncertu Matta Duska

Koncert odbędzie się w ramach 50. edycji międzynarodowego festiwalu Jazz Jamboree

Już w najbliższy piątek, 28 listopada, wystąpi w Warszawie Matt Dusk. Koncert odbędzie się w ramach 50. edycji międzynarodowego festiwalu Jazz Jamboree. Jednym z partnerów festiwalu jest Polkomtel S.A., operator sieci Plus, dzięki któremu będzie można obejrzeć m.in. występ wykonawcy swingu Matta Duska.


Koncert Matta Duska to szczególne wydarzenie tegorocznej edycji Jazz Jamboree. Ten trzydziestolatek o aksamitnym głosie śpiewa w wielkim stylu Złotej Ery Swingu z lat 1930-40 i jej legendarnych gwiazd: Franka Sinatry, Binga Crosby'ego i Nata Kinga Cole'a. Wówczas nazywano ich ,,croonerami", a ich styl ,,crooningiem". Ostatnie lata przyniosły swoisty renesans tego zjawiska muzycznego, a Matt Dusk jest najnowszym odkryciem współczesnego crooningu. Sam Dusk mówi o sobie i swojej muzyce: ,,Jak inni współcześni piosenkarze, tacy jak Michael Buble czy Harry Connick Jr., śpiewam piosenki znane od zawsze, ale we własnych oryginalnych interpretacjach. Nie sądzę, abym miał zmienić świat. Chcę, by ludzie się dobrze bawili. Tym powinna być muzyka." (źródło: www.radioram.pl).

Głównym sponsorem koncertu Matta Duska jest Muzodajnia - nowa usługa oferowana przez sieć Plus. Muzodajnia to profesjonalny, bogaty w treści kompleksowy serwis muzyczny umożliwiający legalne ściąganie plików muzycznych mp3. Jest on dostępny zarówno przez telefon dla klientów Plusa, jak również w formie e-sklepu dla wszystkich internautów. Użytkownicy Muzodajni mają do dyspozycji setki tysięcy plików bez zabezpieczeń DRM, a zakup muzyki jest średnio ok. 20 razy tańszy niż w tradycyjnym sklepie. W ofercie Muzodajni znajdują się również dwie płyty Matta Duska.

Koncert Matta Duska odbędzie się 28 listopada w warszawskim klubie ,,Palladium".
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie