Muzycznie z HTC Runnymede

 

Muzycznie z HTC Runnymede

Telefon sygnowany logiem Beats Audio

Tym razem na tapecie kolejny niepotwierdzony, ale wyróżniający się telefon – HTC Runnymede. Smartfon ma charakteryzować się bardzo dobrej jakości dźwiękiem.

Bez oficjalnych informacji portale branżowe dudnią od plotek. A to wyciekło zdjęcie, a to pracownik firmy przypadkiem ujawnił tajemnice dotyczące specyfikacji. Reklama się kręci, a klienci nastawiają na kupno nowego telefonu. Był już iPhone jak i Nexus Prime. Przyszedł czas na słuchawkę od HTC o nazwie Runnymede bądź też Bass.

Smartfon przygotowany przez tajwańskiego producenta ma być sygnowany przez logo firmy Beats Audio, co w teorii ma oznaczać, że telefon jest skierowany do melomanów. Ze specyfikacji, która już od dłuższego czasu krąży po czeluściach Internetu, można dowiedzieć się, że słuchawka otrzyma ekran o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczości wynoszącej 800 x 480 pikseli. Sercem telefonu ma zostać jednordzeniowy procesor Qualcomm, którego zegar pracuje z częstotliwością 1,5 GHz. Do dyspozycji oddano również 768 MB pamięci RAM. Dane i aplikacje można zapisywać na 16 GB bądź 32 GB (w zależności od wersji) wbudowanej pamięci. Najprawdopodobniej będzie on pozbawiony slotu na karty microSD. Z przodu umieszczono 1,3-megapikselową kamerę, z tyłu nieco większą, bo o 8-megapikselowej matrycy. Za działanie telefonu odpowiada bateria o pojemności 1600 mAh.

We wnętrzu znajdziemy standardowe czujniki takie jak: żyroskop, cyfrowy kompas, czujnik ruchu, czujnik zbliżeniowy i światła. Nie zabrakło Wi-Fi, Bluetooth, radia FM oraz GPS-u.

Aby było ciekawiej, polski sklep HTC, mimo braku oficjalnej prezentacji, wycenił nowego smartfona na 2599 zł. A jeśli ktoś jest zainteresowany może wybrać się na stronę polskiego sklepu RTV Euro AGD, gdzie prowadzona jest przesprzedaż.

Jednak według najnowszych doniesień okazuje się, że HTC Bass, czy też Runnymede, nie zadebiutuje na rynku urządzeń mobilnych. W zamian ukaże się telefon Sensation XL w nawiązaniu do zaprezentowanego smartfona Sensation XE. Szczegółów dotyczących nowego telefonu dowiemy się najprawdopodobniej 7 października, kiedy to odbędzie się konferencja przygotowana przez HTC.

Smartfony.com
Czytaj także
Polecane galerie