MWC: Pokaz nowości u Motoroli - Xoom i Atrix!

MWC: Pokaz nowości u Motoroli - Xoom i Atrix!

Wizyty na stoiskach firmy Motorola zawsze należały do przyjemnych. Podobnie jak przed rokiem, również tym razem spotkaliśmy się z osobą odpowiedzialną za marketing urządzeń mobilnych w Europie. Tom Satchwell, bo o Nim mowa zaprezentował nam dwa kluczowe produkty - Motorolę Xoom oraz Motorolę Atrix. Oprócz tego mieliśmy okazję przekonać się co oprócz samych urządzeń przygotowała dla nas Morotola. A jest tego sporo.

 

 

Motorola Xoom to tablet oparty o system Android Honeycomb. Urządzenie oferuje naprawdę świetne parametry w połączeniu z genialnym w obsłudze systemem. Motorola przygotowała również sporo dodatków, o wszystkim możecie przekonać się oglądając poniższy film.

 

 

Drugim kluczowym modelem na stoisku jest oczywiście Atrix. Urządzenie to jest w tej chwili topowym smartfonem w ofercie amerykańskiego producenta. Model ten zachwyca nie tylko możliwościami i parametrami, ale również liczbą dodatków, dzięki którym możemy zbudować z niego przenośne biuro bez koniczności noszenia ze sobą wielu dodatkowych elementów. Atrix naprawdę może namieszać na rynku.

 

 

Tom pytany o plany na przyszłość firmy Motorola nie chciał zdradzić zbyt wielu szczegółów, wiemy jednak, że ze względu na przywiązanie do rozwiązań linuxowych nie ma co liczyć na ujrzenie Windows Phone 7 w urządzeniach Motoroli. Motorola stawia na Google i system Android. Niestety nie wiadomo kiedy pokazane urządzenia pojawią się w Polsce, jednak jest pewne światełko w tunelu - brytyjski Orange wprowadza te urządzenia do swojej oferty, być może więc niebawem znajdziemy je również u nas. 

P.S. zwiedzając stoisko Motoroli dowiedziałem się o rozmowach Motoroli z przedstawicielami sieci Plus - być może nowe modele (lub bardziej prawdopodobne - starsze modele) trafią niebawem do tego operatora.  

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie