myPhone 1150. Telefon komórkowy nie musi być drogi

myPhone 1150. Telefon komórkowy nie musi być drogi

Premiera nowego modelu 1150 polskiej marki myPhone. Cena wynosi jedyne 149 złotych

Czy telefon komórkowy musi być drogi? Przez wiele lat byliśmy przekonywani przez wielkich producentów mobilnej elektroniki, że inaczej być nie może. Jednak premiera nowego modelu 1150 polskiej marki myPhone jest dowodem na to, że funkcjonalny i nowoczesny telefon komórkowy jest dostępny dla każdego. Cena myPhone 1150 wynosi jedyne 149 zł.


Listopad 2008. Grupa Kapitałowa TelForceOne wprowadziła na rynek telefon komórkowy myPhone 1150. Urządzenie ma wymiary 95 x 45 x 13 mm i waży jedyne 64 gramy! Projektanci myPhone zadbali o to, by tak drobne kształty telefonu szły w parze z wygodą obsługi. Ergonomiczne rozmieszczone klawisze, wyraźny, kolorowy ekran LCD, a także intuicyjne menu sprawiają, że korzystanie z modelu 1150 jest niezwykle proste i przyjemne. Wyraźnie oddzielone klawisze alfanumeryczne pozwalają na szybkie wpisywanie SMS-ów i wybieranie numerów. Jest to więc dobry telefon dla najmłodszych, jak również dla osób starszych, dla których ważna jest podstawowa funkcjonalność.

myPhone 1150 to nie tylko propozycja dla oszczędnych. Telefon spełnia najważniejsze funkcje, jakich oczekujemy od nowoczesnej ,,komórki". Urządzenie zapewnia obsługę plików muzycznych MP3, co pozwala na wzbogacenie kolekcji wbudowanych dzwonków o swoje ulubione przeboje, a także słuchanie ich dzięki funkcji odtwarzacza. Muzyczne możliwości telefonu reprezentuje również wbudowane radio FM, zapewniające nie tylko rozrywkę, ale także dostęp do bieżących wiadomości. Miłośników multimediów ucieszy ponadto fakt, że myPhone 1150 pozwala na oglądanie krótkich filmików w popularnych formatach MPEG4 i H.263. Chwile rozrywki zapewnią także gry, w jakie wyposażony jest myPhone.

W telefon nie zabrakło ciekawych dodatków, które ułatwiają nam codzienne życie. Budzik nie pozwoli zaspać, a kalendarz ułatwi zaplanowanie najbliższych dni. myPhone 1150 wyposażony jest także w takie narzędzia, jak: zegarek, stoper, kalkulator i przelicznik walut. Urządzenie stanowi ponadto doskonałą propozycję dla tych, którzy utrzymują ożywione kontakty towarzyskie - książka telefoniczna w myPhone ma miejsce na aż 1000 wpisów.

Telefon myPhone 1150 to kolejny już model z nowej serii nowoczesnych telefonów, wprowadzonych na rynek przez Grupę Kapitałową TelForceOne, notowaną na warszawskiej GPW. Obok niedrogiego i prostego w obsłudze telefonu 1150 w portfolio producenta znajdują się także modele z Dual SIM.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie
Igrek22
83.20.25.* 2008-12-16 22:39
Kupiłem ten telefonik na prezent i jest naprawde swietny. Mały, lekki, bardzo prosty w obsłudze, bez simloka i bardzo tani. Do tego jest ładny. Polecam wszystkim, którzy szukaja prostego i taniego telefonu, do tego ładnego.