Nadchodzi długo oczekiwana aktualizacja systemu BlackBerry dla wszystkich

Nadchodzi długo oczekiwana aktualizacja systemu BlackBerry dla wszystkich

Wszyscy fani z całego świata przebierają nogami czekając na długo oczekiwany system BlackBerry 10.3.1 dla wszystkich urządzeń. Podczas premiery BlackBerry Passport został on wypuszczony z wersją 10.3.0, która nie stroni od błędów. Kilka miesięcy później świat otrzymał BlackBerry Classic działający już na wersji 10.3.1. Co z pozostałymi urządzeniami?

Przy okazji premiery następcy serii Bold, tutaj pisaliśmy o kolejnym przesunięciu daty premiery aktualizacji na pozostałe urządzenia. Dużo osób wtedy rozczarowalo się decyzją BlackBerry, komentując tą sytuację bardzo krytycznie. Inni natomiast cieszyli się, że w końcu Bled został odblokowany dla wszystkich. Dla przypomnienia wpis znajduje się tutaj .

Najbardziej zniecierpliwieni zainstalowali leaki wyczekiwanej wersji systemu i jakoś sobie radzili. Błędów nie brakuje w nieoficjalnych wersjach, ale są stabilne i da się z nich korzystać na codzień. Według portalu n4bb.com oficjalnie dostaniemy 10.3.1 dla pozostałych urządzeniach 19 lutego, czyli już za 10 dni. Dla większości jednak nie będzie to żadna niespodzianka i nie będzie efektu wow, ale mimo wszystko miło będzie mieć już (mam nadzieje) w pełni działająca i pozbawiona błędów, wersje systemu.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie