Nagrodzony za wzornictwo. Philips prezentuje telefon DECT IP555

Nagrodzony za wzornictwo. Philips prezentuje telefon DECT IP555

Bezprzewodowy ID555 został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych i eleganckich wnętrzach

Philips przedstawia nowy, ultraszczupły i błyszczący model telefonu bezprzewodowego ID555, który został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych i eleganckich wnętrzach. Telefon otrzymał nagrodę IF Design Award i oprócz eleganckiego wzornictwa cechuje się zaawansowanymi funkcjami, takimi jak automatyczna sekretarka cyfrowa, system głośnomówiący, czy książka telefoniczna o pojemności 200 numerów.


Projektując model ID555 czerpano inspiracje z najnowszych, europejskich trendów w stylizacji wnętrz. Telefon wykończony jest w kolorze czarnym o wysokim połysku. IP wyznacza nowy kierunek projektowania telefonów i doskonałe komponuje się zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i klasycznych.

Szczupła słuchawka o grubości zaledwie 14.5mm, wyposażona została w całkowicie graficzny wyświetlacz z unikalnym, niebieskim podświetleniem. Wbudowana książka telefoniczna ma pojemność na 200 wpisów, zatem użytkownicy nie musza pamiętać już wszystkich numerów telefonicznych, chociaż te do najbliższych zawsze warto mieć w pamięci. Dodatkowo, system głośnomówiący umożliwi rozmówcy swobodne przemieszczanie się i wykonywanie innych zadań podczas rozmowy z przyjaciółmi, czy rodziną.

Dzięki cyfrowej automatycznej sekretarce, użytkownicy ID555 mogą mieć dostęp aż do 30 minut nagranych wiadomości. Atrakcyjnie wyglądający licznik wiadomości wyświetla liczbę nowych nagrań, podczas gdy intuicyjnie zaprojektowana baza umożliwia odsłuchanie ich po dotknięciu zaledwie jednego przycisku.

Philips ID555, to flagowy model telefonu w serii produktów Philips Design Collection. Wszystkie urządzenia z tej serii zaprojektowane zostały z myślą o harmonii, elegancji i prostocie.

Unikalność i doskonale wzornictwo IP555 podsumował Stefano Marzano, Dyrektor Generalny i Kierownik Biura Projektowego Philips Design, które opracowało projekt telefonu "W przeszłości, produkty elektroniki konsumenckiej mogły być generalnie opisane, jako 'technologia zamknięta w czarnych pudełkach'. Jednakże teraz wkraczamy w czasy, gdy wrażenia z użytkowania produktów są ważniejsze od ich funkcjonalności. Przykładowo, 56% użytkowników telefonów twierdzi, że design telefonu jest dla nich niezwykle istotny.", Obecnie konsumenci zwracają większą uwagę na produkty zaprojektowane z 'duszą', cechujące się stylowym i dynamicznym wzornictwem, a także dostarczające 'doznań'. Philips przykłada wielką wagę do badań potrzeb użytkowników, ich oczekiwań i sposobów zmaksymalizowania przyjemności z użytkowania produktów Philips."

Telefon IP555 jest dostępny w na rynku polskim w sugerowanej cenie detalicznej 349 zł.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie