Najlepiej oceniane gry dla BlackBerry 10

Najlepiej oceniane gry dla BlackBerry 10

Przy ogromnej ilości gier w BlackBerry World trudno jest wybrać te, które warto zainstalować i przy których warto spędzić odrobinę więcej czasu. Na szczęście przy poszukiwaniach nie musimy polegać wyłącznie na naszym przeczuciu i możemy skorzystać z ocen innych graczy i recenzentów. Które z darmowych tytułów doczekały się wiec najwyższych not?

Chasing Yello

yrllo

Oceniona na 4 na 5 gwiazdek gra jest idealną propozycją dla wszystkich graczy niezależnie od wieku. Naszym celem, i celem tytułowego bohatera - rybki Yello, jest ucieczka przed Matyldą, próbującą złapać Yello w sieć, a w naszym zadaniu starają się przeszkodzić m.in. piranie czy skały. Gra nie ma tym praktycznie końca, podobnie jak znany z Androida hit - Temple Run. Również i tutaj możemy w trakcie rozgrywki zbierać dodatkowe gwiazdki, które pozwolą nam na ułatwienie sobie ucieczki poprzez szereg atrakcyjnych usprawnień. Całość uzupełnia atrakcyjna, komiksowa grafika, dodatkowo uprzyjemniająca czas, jaki spędzimy na pokonywaniu kolejnych etapów.

Robotek

robotek

Oceniona na 4,5 na 5 gwiazdek gra przeznaczona dla urządzeń z systemem BlackBerry prezentuje nam świat, w którym roboty stały się władcami planety, a nowy świat znany jest jako Imperium Maszyn. Celem gry jest zrównanie z ziemią naszych przeciwników, wykorzystując do tego wszystkie posiadane moce, takie jak m.in. lasery. Jeśli chcemy, możemy ich nawet usmażyć w mikrofalówce. Gracz ma przy tym możliwość rozbudowywania swojej postaci, dzięki czemu jest nie tylko potężniejsza, ale i trudniejsza do zniszczenia - z całą pewnością okaże się to pomocne w naszej drodze do podbicia Imperium Maszyn.

Angry Birds Star Wars

angrybirds

Minęło już sześć lat od momentu, kiedy Angry Birds stało się wielkim hitem i od tego czasu nie schodzi z pierwszych miejsc popularności. Teraz w tym fenomenie, dzięki Angry Birds Star Wars, mogą wziąć udział również użytkownicy BlackBerry. Zasady gry i cel jest taki sam, jak w poprzednich odsłonach - "zbijamy" naszych przeciwników i pokonujemy kolejne, coraz bardziej skomplikowane poziomy. Tym razem jednak na każdym z nich odkryjemy cały szereg nawiązań do Gwiezdnych Wojen. W przypadku kiedy będziesz potrzebował pomocy, z odsieczą będzie mógł przyjść ci nawet Sokół Milennium.

Texas Hold'em King Poker

tex

Oceniony na 4,5 gwiazdki na 5 możliwych, Texas Hold'em King Poker jest jedną z najlepszych dostępnych dla BlackBerry gier karcianych. Aplikacja pozwala nam dołączyć do milionów graczy z całego świata, tworzących jedną z największych internetowych społeczności. Dołącz do gry i dowiedz się, jak to jest być królem. Dla początkujących, którzy nie są jeszcze w stanie wygrać nic w turniejach ani pojedynczych rozgrywkach przygotowano darmowe loterie, na których można wygrać trochę żetonów. Nie musimy przy tym od razu grać z profesjonalistami - możemy wybrać grę ze znajomymi lub rodziną. Niezależnie od naszego wyboru, ze wszystkimi siedzącymi przy wirtualnym stoliku możemy prowadzić swobodną rozmowę za pomocą wbudowanego czatu.

Mobile Bingo Games

Gry w Bigno nigdy nie znikną z naszych komputerów i smartfonów ze względu na fakt, że gracze na całym świecie zawsze będą poszukiwać klasycznej rozgrywki. Bingo jest prostą grą karcianą, która wymaga od nas skompletowania odpowiedniego wzoru. Mobilne wersje Bingo dostępne są dziś w różnych wersjach. Zainteresowani mogą pobrać ją za darmo i zarejestrować się na wybranej przez siebie stronie, odnajdując oczekiwaną zabawę oraz rozrywkę prawdziwych rozgrywek w Bingo. Więcej informacji na temat Mobile Bingo można odnaleźć pod adresem www.bingoonmobile.co.uk .
Serwis BBNews.pl jest częścią grupy PROGET.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie