NaviExpert Polska i Europa jeszcze przez tydzień w promocji

NaviExpert Polska i Europa jeszcze przez tydzień w promocji

2c25dc163df0f28ec0eb78fbcc61cb36"... Chcąc umożliwić jeszcze tańsze nawigowanie poza granicami kraju, dostawca nawigacji mobilnej NaviExpert do 8 października udostępnia dwuletni abonament NaviPlan Polska i Europa w promocyjnej cenie. Licencja na Polskę i Europę od NaviExpert umożliwia podróżowanie po Polsce i 31 innych krajach europejskich. Do przyszłego poniedziałku cena jest niższa o 50zł i wynosi 149zł brutto ..."


"... NaviExpert jest nawigacją online, co znaczy, że do jej działania jest potrzebne połączenie z Internetem. Koszty korzystania z niej są jednak niewielkie - także dzięki unijnym zmianom dot. usług w roamingu, które zostały wprowadzone  od 1 lipca.
Aby dodatkowo zminimalizować ilość zużywanych przez NaviExpert danych warto po przekroczeniu granicy :
o    wyłączyć auto wysyłanie punktów użytkownika na serwer
o    wyłączyć opcję udziału w społeczności Community Traffic online
o    wyłączyć automatyczną aktualizację.
Transfer danych można dodatkowo zmniejszyć dzięki odznaczeniu opcji automatycznego przeliczania trasy w menu: Narzędzia -> Ustawienia -> Ustawienia trasy. W przypadku zjechania z trasy system nie będzie przeliczał jej automatycznie, czyli nie będzie każdorazowo pobierał danych. Jeśli przy takich ustawieniach zjedziemy z trasy, możemy w każdym dowolnym momencie na nią wrócić - bez konieczności dodatkowego przeliczania. Jeżeli jednak nie mamy możliwości powrotu na tę samą trasę i chcemy wytyczyć nową, wówczas należy wybrać w menu opcję jednorazowego przeliczania trasy.
Ponadto warto układać trasy korzystając z dostępnych punktów WiFi. Podczas nawigowania poza granicami kraju NaviExpert nie pobiera dodatkowych danych. Trasa wraz z potrzebnym otoczeniem pobierana jest w całości podczas jej układania.
Osoby, które nie korzystały jeszcze z nawigacji NaviExpert mogą ją pobrać, wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres getne.pl. Po zainstalowaniu aplikacji będą mogły skorzystać z bezpłatnego, tygodniowego testu. Aby skorzystać z promocji, należy kupić abonament poprzez stronę WWW.


O NaviExpert    
NaviExpert to pierwsza w Polsce mobilna nawigacja działająca w większości telefonów komórkowych dostępnych na rynku. Ponad 300 modeli znanych marek: Sony, Nokia, HTC, Samsung, LG, Motorola, ZTE oraz BlackBerry, jest kompatybilnych z aplikacją NaviExpert. Współpracuje z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi (nawigacja Android, Bada, Symbian, Windows Mobile, Windows Phone). Jako jedyna nawigacja na polskim rynku posiada trzy tryby nawigowania: samochodowy, środkami komunikacji miejskiej i pieszy. Ponadto oferuje wszystkie funkcje standardowej nawigacji oraz szereg możliwości dostępnych wyłącznie w technologii online. Unikalna technologia Community Traffic online pozwala na omijanie korków, a stała aktualizacja map i informacji o utrudnieniach drogowych zapewnia użytkownikom pełen komfort i bezpieczeństwo podczas nawigacji. Firma współpracuje z wiodącymi operatorami telefonii komórkowej Orange, Play, Plus, T-Mobile. Spółkę utworzyli w połowie 2005 r. wieloletni pracownicy naukowi Instytutu Informatyki Politechniki Poznańskiej. Firma pozyskała inwestora typu Venture Capital, którym jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych MCI Management S.A..."

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie