NaviExpert w App Store z darmowym okresem testowym

NaviExpert w App Store z darmowym okresem testowym

2c25dc163df0f28ec0eb78fbcc61cb36"... Ciesząca się ogromną popularnością wśród użytkowników i uznaniem ekspertów z branży, nawigacja NaviExpert z funkcją omijania korków i ostrzeżeniami CB jest od dzisiaj do pobrania z App Store . Producent nawigacji oferuje nowym użytkownikom NaviExpert bezpłatny, 7-dniowy test usługi.

NaviExpert, lider niezależnych testów, wprowadził właśnie aplikację do App Store. Nawigacja NaviExpert dzięki technologii Community Traffic wskazuje, gdzie są korki oraz utrudnienia na drogach i skutecznie je omija. Mapy nie są zapisywane w telefonie czy na tablecie, ale przechowywane na serwerze NaviExpert i pobierane dynamicznie podczas korzystania z aplikacji. Dzięki temu, użytkownicy nie muszą dokonywać aktualizacji samodzielnie. Korzystają z zawsze aktualnych map online, uwzględniających remonty i najnowsze inwestycje. To daje pewność, że trasy wyznaczane przez nawigację NaviExpert są optymalne ze względu na czas przejazdu oraz ekonomię podróży ...


Społecznościowa funkcja ostrzeżeń CB przenosi funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej, umożliwiając kierowcom zgłaszanie m.in. wypadków, fotoradarów i kontroli drogowych. Już w chwili zgłoszenia w aplikacji pojawia się ikona z ostrzeżeniem, a informacja w formie graficznej i głosowej jest wysyłana do wszystkich użytkowników NaviExpert znajdujących się w okolicy. Świadomość sytuacji drogowej czyni jazdę mniej nerwową, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

- System iOS zyskuje w Polsce coraz większą popularność, dlatego bardzo się cieszymy, że nasza aplikacja jest już dostępna w App Store. Długo nad nią pracowaliśmy, dlatego liczymy, że spotka się z ciepłym przyjęciem użytkowników urządzeń firmy Apple, którzy, jak wiadomo, są przyzwyczajeni do dopracowanych produktów wysokiej jakości - tłumaczy Adam Bąkowski, Prezes Zarządu NaviExpert. - Dla nas wejście na platformę iOS oznacza również, że od tego momentu jesteśmy już obecni na wszystkich platformach mobilnych - dodaje.

Aplikacja NaviExpert i oferowane w ramach niej usługi takie jak przeglądanie codziennie aktualizowanych map z wizualizacją danych o natężeniu ruchu drogowego, ostrzeżenia CB, porównywarka cen paliw, śledzenie pozycji na mapie oraz wyszukiwanie adresów i miejsc użytecznych tzw. POI są bezpłatne. Aby skorzystać z usługi nawigacji należy natomiast wykupić odpowiedni abonament. W App Store są dostępne dwa abonamenty umożliwiające nawigację po Polsce - miesięczny i roczny. Wcześniej można jednak testować jej działanie przez tydzień za darmo.

Na początku grudnia NaviExpert udostępnił na urządzenia z systemem iOS także bezpłatną aplikację korkosfera.pl mobile, dzięki której kierowcy zyskują dostęp do bieżących danych traffic, lokalizacji fotoradarów, kontroli drogowych i informacji o ograniczeniach prędkości.

 

962650d315f50e72e7021f7e8627cf3f

 

O NaviExpert
NaviExpert to pierwsza w Polsce mobilna nawigacja działająca w większości telefonów komórkowych dostępnych na rynku. Ponad 300 modeli znanych marek: iPhone, Sony, Nokia, HTC, Samsung, LG, Motorola, ZTE oraz BlackBerry, jest kompatybilnych z aplikacją NaviExpert. Współpracuje z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi - iOS, Android, Windows Phone, Windows Mobile, Bada, Symbian, BlackBerry.

NaviExpert oferuje wszystkie funkcje standardowej nawigacji oraz szereg możliwości dostępnych wyłącznie online. Dzięki technologii Community Traffic pozwala na omijanie korków. Skuteczność tej funkcji była wielokrotnie potwierdzana przez media organizujące niezależne testy nawigacji, m.in. Motor, Auto Moto czy Antyradio. W ramach swojej aplikacji NaviExpert wprowadził także ostrzeżenia CB, które przenoszą funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej. Dzięki ostrzeżeniom kierowcy mają możliwość zgłaszania i odbierania od innych członków społeczności NaviExpert informacji m.in. o fotoradarach, wypadkach czy kontrolach drogowych.

Firma współpracuje z wiodącymi operatorami telefonii komórkowej Orange, Play, Plus, T-Mobile. Spółkę utworzyli w połowie 2005 r. wieloletni pracownicy naukowi Instytutu Informatyki Politechniki Poznańskiej. Firma pozyskała inwestora typu Venture Capital, którym jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych MCI Management S.A. ..."

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie