NaviExpert w PLAY: Darmowa nawigacja z kwartalnikiem PLAY

NaviExpert w PLAY: Darmowa nawigacja z kwartalnikiem PLAY

5 kwietnia 2011 r. - Kwartalnik prezentuje nie tylko najnowsze telefony i ofertę PLAY, ale także ciekawe artykuły, które zainteresują każdego miłośnika mobilnych technologii. W aktualnym numerze będzie można m.in. poszerzyć swoją wiedzę na temat technologii 4G, poczytać o mobilnych gadżetach i ciekawostkach technologicznych, a także zapoznać się z najnowszym przeglądem aplikacji online. Kwartalnik EXPERT PLAY jest dostępny w punktach sprzedaży PLAY i na stronie internetowej.

Nawigacyjny ekspert rozdaje bonusy 
   
NaviExpert postanowił uatrakcyjnić najnowszy numer magazynu specjalną promocją dla abonentów PLAY. Wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi na 17 stronie kwartalnika, aby stać się posiadaczem najnowszej wersji nawigacji NaviExpert PLAY umożliwiającej darmowe korzystanie z nawigowania pieszego oraz środkami komunikacji miejskiej przez 12 miesięcy. Dzięki temu użytkownicy przez cały rok będą mogli korzystać z usługi planowania podróży transportem publicznym, sprawdzą szacunkowy koszt biletów na wybranej trasie oraz liczbę przystanków i miejsca przesiadek. Bogata baza użytecznych miejsc, wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz aktualny repertuar kin pozwoli zaplanować czas wolny. Prezentem dla zmotoryzowanych jest nawigacja samochodowa, z której można bezpłatnie korzystać przez 7 dni od pobrania aplikacji. Co ciekawe, użytkownicy mają możliwość pobrania kolejnego po Dżoanie, zabawnego głosu lektora Ziomusia.Więcej informacji o NaviExpert PLAY dostępne jest na stronie www.naviexpert.pl/play    

O NaviExpert    
NaviExpert to pierwsza w Polsce mobilna nawigacja osobista działająca w ponad 90% telefonów komórkowych dostępnych na rynku. Już przeszło 300 modeli telefonów komórkowych znanych marek: Sony Ericsson, Nokia, HTC, Samsung, LG, Motorola oraz BlackBerry, jest kompatybilnych z systemem NaviExpert. Jako jedyna nawigacja na polskim rynku oferuje trzy tryby nawigowania: nawigację samochodową, środkami komunikacji miejskiej i pieszą. Ponadto oferuje wszystkie funkcje standardowej nawigacji oraz szereg możliwości dostępnych wyłącznie w technologii online. Aplikacja działa ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi na telefony komórkowe (Android, Symbian, Windows Mobile). Firma współpracuje z wiodącymi operatorami telefonii komórkowej Orange, Era i Play. Jest partnerem portalu Wirtualna Polska, a także Grupy eholiday.pl, która zapewnia bazę noclegową dostępną w nawigacji NaviExpert. Spółkę utworzyli w połowie 2005 r. wieloletni pracownicy naukowi Instytutu Informatyki Politechniki Poznańskiej. Firma pozyskała inwestora typu Venture Capital, którym jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych MCI Management SA.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie