NAVIGON dla iPhone zaktualizowany

NAVIGON dla iPhone zaktualizowany

NAVIGON udostępnił najnowszą aktualizację oprogramowania nawigacyjnego MobileNavigator. Użytkownicy otrzymają bezpłatnie najnowsze mapy oraz liczne usprawnienia stworzone pod kątem iPhone'a 4 oraz nowego systemu operacyjnego iOS 4.Warszawa, 12 lipca 2010 - Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy i osób zainteresowanych oprogramowaniem nawigacyjnym NAVIGON MobileNavigator na iPhone'a - bezpłatna aktualizacja do wersji 1.6.0 wprowadza kilka istotnych ulepszeń. Oprogramowanie jest teraz dostosowane do systemu operacyjnego iOS 4 oraz działa na najnowszej wersji iPhone'a. Dodatkowo użytkownicy otrzymają najnowsze mapy.

 

 

Zgodne z iOS 4 oraz iPhone 4
Aktualizacja uwzględnia wielozadaniowość nowej wersji systemu operacyjnego iPhone'a - iOS 4. Kiedy inna aplikacja jest uruchomiona lub ktoś do nas dzwoni, nawigacja i komunikaty głosowe nadal działają w tle.1 Kiedy wracamy do nawigacji, widzimy dokładnie ten sam widok co przed jej opuszczeniem. Grafika MobileNavigator'a została dostosowana pod kątem nowego iPhone'a 4 - przyciski i ikonki są teraz jeszcze wyraźniejsze dzięki wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczości (Retina display). 

Wskazówki głosowe
Aktualizacja 1.6.0 przynosi wiele nowych funkcji, które usprawniają nawigację. Dzięki komunikatom głosowym w trybie pieszym, użytkownicy mogą dotrzeć do celu bez potrzeby ciągłego patrzenia na ekran. "To dobre rozwiązanie nie tylko dla osób z wadami wzroku, ale
i tych, którzy uprawiają jogging," powiedział Gerhard Mayr, Vice President World-Wide Mobile Phone Business w firmie NAVIGON. "Tą funkcję dodaliśmy do obecnej aktualizacji na prośbę naszych klientów." Inne ulepszenia pozwalają posiadaczom iPhone'ów być zawsze dobrze poinformowanymi o trasie i celu zanim jeszcze wyruszą w podróż. Funkcja Clever Parking podpowiada, gdzie znajduje się najbliższy celu parking, a Weather Live2 sprawdzi pogodę, zarówno na trasie jak i w miejscu do którego się udajemy. Czytelna lista informacji o celu podróży dostarcza danych o parkingach, pogodzie i celach specjalnych w pobliżu, dzięki czemu kierowca jest odpowiednio przygotowany zanim jeszcze wyruszy w drogę. Funkcja Rzeczywistego Wyglądu Skrzyżowań (Reality View) również została ulepszona i teraz jeszcze więcej zjazdów z autostrad i trudnych skrzyżowań jest realistycznie przedstawiona kierowcy.

Aktualizacja dla wszystkich wersji MobileNavigator'a
Oprócz aktualizowanej właśnie wersji europejskiej oprogramowania nawigacyjnego MobileNavigator, wkrótce odpowiednie aktualizacje otrzymają także wersje na rynek amerykański, australijski, Południowej Afryki oraz Wysp Brytyjskich.

NAVIGON - linki:
Twitter (www.navigon.com/twitter)
flickr (www.navigon.com/flickr)
YouTube (www.navigon.com/youtube)
Facebook (www.navigon.com/facebook)

O firmie NAVIGON:
NAVIGON AG to wiodący światowy producent systemów nawigacji satelitarnej.
Z urządzeniami pod własną marką i dzięki współpracy z renomowanymi producentami elektroniki, NAVIGON jest synonimem wysokiej jakości nawigacji GPS dla Pocket PC, PND i telefonów komórkowych. NAVIGON jest również dostawcą profesjonalnych rozwiązań nawigacyjnych dla branży motoryzacyjnej, takich jak systemy wspomagające kierowcę. Firma NAVIGON została założona w 1991 roku, obecnie zatrudnia 400 osób w Azji, Europie i Ameryce Północnej. - NAVIGON. And the world is yours.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie