NavRoad dla Polski gratis

Zapewne wielu z Was kojarzy NavRoad Map - aplikację nawigacyjną z dokładnymi mapami całej Europy, która sprzedawana jest wraz z urządzeniami firmy NavRoad. Teraz firma ta postanowiła wprowadzić na rynek nowy produkt - NavRoad Mapa Polski, która to aplikacja dodawana jest teraz gratis do wszystkich nawigatorów NavRoad.

"... Najnowsze oprogramowanie szczyci się doskonałym pokryciem dróg, wynoszącym 99%. Jazda po nieznanym nawet mieście staje się niezwykle prosta, gdyż mapa zawiera bardzo szczegółowe plany wszystkich, 897 miast. Kierowca wybierający się do mniejszych miejscowości nie ma powodów do narzekań, gdyż oprogramowanie uwzględnia ich aż 70 000 ...""... Zaletą nowej mapy jest duża liczba punktów użyteczności publicznej, tzw. POI. Dzięki temu możemy w łatwy sposób odnaleźć poszukiwane w trakcie podróży miejsca, takie jak: stacje benzynowe, restauracje, parkingi itp.

Udogodnieniem jest możliwość wyszukiwania miejsc do których zamierzamy dojechać, na różne korzystne dla użytkownika sposoby:
o    według adresu,
o    według kodu pocztowego,
o    według punktów użyteczności publicznej, tzw. POI (np. restauracje, parkingi , stacje benzynowe),
o    dodanych wcześniej ulubionych punktów,
o    według historii celów,
o    na podstawie wprowadzonych współrzędnych geograficznych;
Istotną cechą wyróżniającą tę mapę na tle konkurencyjnych rozwiązań jest wyświetlanie podczas jazdy informacji o ograniczeniach prędkości na wszystkich drogach, a nie jak to miało miejsce w dotychczasowych aplikacjach, tylko na drogach głównych. Mamy także do dyspozycji asystenta pasa ruchu, jakże pomocnego w przypadku jazdy po szerokim wielopasmowym odcinku drogi, na którym manewry, dzięki nowej mapie, wykonuje się bezpiecznie i komfortowo, z odpowiednim wyprzedzeniem. Na ekranie we właściwych miejscach pojawiają się również drogowskazy.
Nie do pogardzenia, zwłaszcza dla naszych portfeli, jest informacja o fotoradarach, zapobiegająca nie tylko otrzymaniu mandatu, lecz również przeciwdziałająca niebezpiecznej niespodziance w postaci gwałtownie hamującego przed nami pojazdu.
Poza wymienionymi cechami NavRoad Mapa Polski zapewnia bardzo intuicyjny, przejrzysty, łatwy w obsłudze panel komunikacji z użytkownikiem. Przyjemna dla oka jest szata graficzna. Użytkownik ma możliwość wyboru trybu 2D lub 3D.
Już dziś oprogramowanie dostępne jest gratis przy zakupie urządzeń nawigacyjnych NavRoad, w dobrych sklepach, na terenie całego kraju ..."

 

 

 

 

 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie