Nawigacja NaviExpert PLAY bezpłatna w pierwszy dzień lata

Nawigacja NaviExpert PLAY bezpłatna w pierwszy dzień lata

22 czerwca, z okazji pierwszego dnia lata, wszyscy abonenci sieci PLAY otrzymają bezpłatny dostęp do nawigacji NaviExpert PLAY. Aplikacja pomoże zlokalizować ciekawe miejsca i wydarzenia, a następnie tam trafić. To idealny moment na przetestowanie nawigacji przed zbliżającym się długim weekendem i letnimi wakacjami.


Promocja jest kontynuacją tradycji darmowych testów nawigacji rozpoczętej 23 marca z okazji pierwszego dnia wiosny. Wiosenna akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów, w związku z czym NaviExpert i operator sieci PLAY postanowili ją powtórzyć przy okazji zbliżającego się pierwszego dnia lata.

 

Z NaviExpert Play łatwo można zlokalizować użyteczne miejsca lub wydarzenia. Dzięki wyszukiwarce kontekstowej odkrywanie nieznanych okolic jest niezwykle proste. Wystarczy słowo-klucz, aby znaleźć miejsce na nocleg, dobrą restaurację lub pomysł na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Z poziomu aplikacji można wysłać nawigacyjną wiadomość SMS z wakacyjną lokalizacją lub zamieścić ją w profilu na Facebook-u. Do wybranego celu użytkownik może dotrzeć korzystając z nawigacji samochodowej lub pieszej. NaviExpert Play szczegółowo opracuje plan podróży z ominięciem korków, remontów, oraz ostrzeże o ograniczeniach prędkości, fotoradarach, miejscach kontroli drogowej czy niebezpiecznych punktach.
Do celu poprowadzi nas głos standardowego lektora lub... na wesoło: po wysłaniu SMS-a
do wyboru będziemy mieli głos Dżoany i licencjonowanego śląskiego instruktora.
Aby skorzystać z promocji, wystarczy pobrać aplikację, wpisując w przeglądarce internetowej telefonu: play.getne.pl
Więcej szczegółów dotyczących nawigacji NaviExpert PLAY na stronie www.naviexpert.pl/playO NaviExpert    
NaviExpert to pierwsza w Polsce mobilna nawigacja działająca w większości telefonów komórkowych dostępnych na rynku. Ponad 300 modeli znanych marek: Sony Ericsson, Nokia, HTC, Samsung, LG, Motorola, ZTE oraz BlackBerry, jest kompatybilnych z aplikacją NaviExpert. Współpracuje z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi (nawigacja Android, Bada, Symbian, Windows Mobile). Jako jedyna nawigacja na polskim rynku posiada trzy tryby nawigowania: samochodowy, środkami komunikacji miejskiej i pieszy. Ponadto oferuje wszystkie funkcje standardowej nawigacji oraz szereg możliwości dostępnych wyłącznie w technologii online. Unikalna technologia Community Traffic online pozwala na omijanie korków, a stała aktualizacja map i informacji o utrudnieniach drogowych zapewnia użytkownikom pełen komfort i bezpieczeństwo podczas nawigacji. Firma współpracuje z wiodącymi operatorami telefonii komórkowej Orange, Era i Play. Spółkę utworzyli w połowie 2005 r. wieloletni pracownicy naukowi Instytutu Informatyki Politechniki Poznańskiej. Firma pozyskała inwestora typu Venture Capital, którym jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych MCI Management SA.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie