Netia Mobile Secure. Strażnik biznesowej komórki

Netia Mobile Secure. Strażnik biznesowej komórki

Po trzech latach partnerstwa Netia SA i F-Secure rozszerzają współpracę

Nowoczesne telefony komórkowe dają ogromne możliwości użytkowania, są jednak bardziej narażone na kradzież, czy zainfekowanie złośliwym oprogramowaniem. Netia Mobile Secure to narzędzie dla użytkowników biznesowych, pozwalające cieszyć się możliwościami telefonu, bez obaw o bezpieczeństwo przechowywanych w nim danych. Aplikacja łączy funkcje ochrony antywirusowej i anty-szpiegowskiej w czasie rzeczywistym z funkcją firewalla i zabezpieczeniem przed kradzieżą, zapewniając kompletną ochronę.


Netia Mobile Secure to łatwy w instalacji program, który działa w tle, skanując cały ruch sieciowy i monitorujący urządzenie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania. Automatycznie pobiera najnowsze aktualizacje, gdy zostanie nawiązane jakiekolwiek połączenie w trybie transmisji danych.

Aplikacja wprowadza nową zaawansowaną funkcję zabezpieczania przed kradzieżą z blokadą zdalną, czyszczeniem zdalnym i opcjami kontroli antykradzieżowej. Blokada zdalna umożliwia szybkie i łatwe zablokowanie urządzenia w celu ochrony poufnych danych za pomocą pojedynczej wiadomości SMS. Funkcja ANTYZŁODZIEJ umożliwia usunięcie wszystkich danych z telefonu przy użyciu czyszczenia zdalnego.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie