Netia wygrała nowe kontrakty na usługi korporacyjne

Netia wygrała nowe kontrakty na usługi korporacyjne

Netia podpisała kontrakty z Grupą NFI EMF, Canal+ oraz Media Saturn

Grupa NFI EMF podpisała 36-miesięczny kontrakt z Netią. W ramach umowy, Netia dostarczy usługi IntegralNet czterem spółkom Grupy Narodowego Funduszu Inwestycyjnego EMPIK MEDIA & FASHION S.A. z możliwością podłączenia kolejnych. Ponadto, po przeniesieniu do nowej siedziby, Netia umożliwi uruchomienie usług głosowych IntegralNet w sieci sprzedaży EMPIK.


W sierpniu Netia rozpoczęła świadczenie usług Canal+ w ramach projektu ,,Stadiony". Netia połączy 16 stadionów, na których odbywają się rozgrywki Ekstraklasy z siedzibą Canal+ w Warszawie - w tym celu zestawi łącza o przepustowości 34 Mbit/s, umożliwiające realizowanie transmisji w standardzie High Definition. Jest to pierwszy projekt w Polsce dla stacji telewizyjnych realizowania transmisji cyklicznych wydarzeń sportowych łączami stałymi zamiast drogą satelitarną.

Netia podpisała również umowę o współpracy z Media Saturn na obsługę sieci MPLS. Kontrakt został podpisany na 36 miesięcy.

,,W tym roku są to już nasze kolejne kontrakty korporacyjne, co najlepiej świadczy o jakości i elastyczności naszej oferty dla biznesu. Jesteśmy w stanie indywidualnie dopasować nasze usługi, opierając się zarówno na gotowych rozwiązaniach dla biznesu, jak i tworząc nowatorskie projekty. Znakomitym przykładem takiego rozwiązania jest projekt ,,Stadiony" dla Canal+." - powiedział Michał Ciemiński, Dyrektor Zarządzający Rynkiem Biznes.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie
Koronko
83.6.132.* 2008-09-04 22:21
no i to jest powód, dla którego netię powinno się uważać za bardzo solidnego gracza. jeśli duże i poważane firmy stawiają na tego akurat dostawcę to coś to znaczy. i oferty mają dobre (4 Mb/s za 50 zł) i usługi solidne (bardzo dobry BOK).
filip34
85.222.86.* 2008-08-29 15:54
Widze ze nasz Netia pnie sie z miesiaca na miesiac coraz wyzej...swoja droga to zdrowa konkurencja dla TP.