Niewielkie rozmiary, duża pojemność - microSDHC 32GB od TRANSCENDa

Niewielkie rozmiary, duża pojemność - microSDHC 32GB od TRANSCENDa

Kraków, 6 października 2010 - TRANSCEND wprowadza do swojej oferty karty microSDHC o największej dostępnej pojemności - 32GB. Nowa pojemność podwaja możliwości przechowywania danych w telefonach komórkowych i innych urządzeniach mobilnych wykorzystujących karty microSDHC. Miniaturowa karta 32GB Class 2 microSDHC zapewnia wystarczającą ilość miejsca na zapisanie do 6552 zdjęć (w rozdzielczości 10 mln pikseli w formacie JPEG) lub 480 minut filmu Full HD. 

Karty microSD i microSDHC są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem do rozszerzania wbudowanej pamięci urządzeń mobilnych. Są one powszechnie stosowane w telefonach komórkowych, jak również w urządzeniach mobilnych, takich jak eBooki, GPS-y czy konsole do gier.


Firma TRANSCEND oferuje użytkownikom kompletną linię kart pamięci microSD/microSDHC.
Karty microSD dostępne są w zakresie od 512 MB do 2 GB, a karty microSDHC - od 4 do 16 GB (Class 6) oraz do 32 GB (Class 2).

Wszystkie karty pamięci firmy TRANSCEND są poddawane kompleksowym testom badającym ich niezawodność i kompatybilność z różnymi urządzeniami oraz objęte są dożywotnią gwarancją producenta.


Karty microSDHC Class 2 są obecnie dostępne w czterech pojemnościach: 4GB, 8GB, 16GB i 32GB.

Gwarancja i cena:
Cena detaliczna produktu nie została jeszcze ustalona.
Wszystkie karty SD firmy TRANSCEND objęte zostały dożywotnią gwarancją producenta.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie