Nocna sprzedaż telefonu iPhone 3G w sieci Era

Nocna sprzedaż telefonu iPhone 3G w sieci Era

Polska Telefonia Cyfrowa rozpocznie sprzedaż iPhone'a 3G w swojej sieci w najbliższy piątek, 22 sierpnia.

Pierwsze telefony klienci będą mogli nabyć zaraz po północy, w nocy z czwartku na piątek, w wybranych sklepach i salonach firmowych sieci Era w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Przed główną siedzibą PTC w Warszawie w Alejach Jerozolimskich 181 odbędzie się wieczorna impreza dla podkreślenia tego szczególnego wydarzenia. Era przygotowała liczne atrakcje dla klientów, którzy chcą być pierwszymi posiadaczami iPhone'a 3G. W czwartek od godziny 20.00 rozpocznie się piknik muzyczny, podczas którego wystąpią, m.in. gwiazdy programu You Can Dance oraz znani DJ-e. Po północy specjalnie przeszkoleni pracownicy PTC zaprezentują wszystkim zainteresowanym możliwości i zalety nowego iPhone'a oraz przekażą wszelkie informacje dotyczące oferty. Dla wygody klientów oraz w celu usprawnienia procesu sprzedaży od godziny 20.00 wszystkie osoby zainteresowane zakupem nowego telefonu będą mogły zarejestrować się i wypełnić niezbędne dokumenty na specjalnie w tym celu przygotowanych stanowiskach. Punktualnie o północy PTC uroczyście rozpocznie sprzedaż iPhone'a 3G, a pierwsze telefony trafią do rąk klientów.


Polska Telefonia Cyfrowa już od 8 sierpnia br., jako pierwszy operator w Polsce, zaoferowała klientom możliwość kupienia najnowszego iPhone'a 3G w procesie przedsprzedaży. Tego dnia PTC uruchomiła specjalną ofertę cenową na nowy telefon oraz w wybranych placówkach swojej sieci sprzedaży umożliwiła wszystkim zainteresowanym zawieranie umów abonamentowych. Osoby, które podpisały umowę w ramach oferty przedsprzedaży, otrzymają iPhone'a 3G przesyłką kurierską lub będą mogły odebrać go osobiście w wyznaczonych punktach sprzedaży. Klienci korzystający z tej formy zakupu otrzymają zamówione telefony w pierwszej kolejności.

W sieci Era iPhone 3G będzie dostępny we wszystkich promocjach zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów już od 1 zł. Równocześnie sieć Era przygotowała specjalne, dedykowane dla tego wyjątkowego telefonu taryfy zawierające pakiety transmisji danych oraz bezpłatny dostęp do największej w Polsce sieci ponad 400 hotspotów. W zależności od wybranej taryfy abonent otrzyma od 500 MB do 5 GB transferu danych, co umożliwi swobodne korzystanie z internetu nawet najbardziej wymagającym klientom. W ramach trzech ofert abonamentowych o wartości 95, 195 i 345 złotych, w kontraktach na 24 lub 36 miesięcy, klient otrzyma od 150 do 800 minut, na połączenia do wszystkich sieci, wymienialnych na SMS-y. Koszt telefonu w ramach ofert specjalnych, w zależności od wybranego poziomu abonamentu, wynosi od 1 zł do 999 złotych za iPhone 3G 16GB w najtańszej taryfie i kontrakcie na 24 miesiące.

iPhone 3G będzie również dostępny w ofertach Nowa Era Mix, Tak Tak Fon oraz w promocjach Telefoniczna Okazja i Zawsze Taniej z najbliższymi. W najbliższych dniach urządzenie będą mogli kupić również użytkownicy telefonów na kartę w sieci Era.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie