Nokia BH-905. Nowa słuchawka Bluetooth z redukcją szumów

Nokia BH-905. Nowa słuchawka Bluetooth z redukcją szumów

Stworzone do muzyki słuchawki Nokia BH-905 trafiły do sprzedaży w Polsce. Zestaw Nokia posiada komplet końcówek do połączenia z telefonem, odtwarzaczem MP3, wieżą HI-FI, komputerem.

Słuchawki Nokia BH-905 dostępne są w szacunkowej cenie detalicznej 1100 zł.


Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Nokia BH-905 posiada szereg funkcji, dzięki którym słuchanie muzyki, prowadzenie rozmów czy oglądanie filmów to prawdziwa przyjemność. Słuchawki są wygodne, ergonomiczne i stylowe. Wyróżniają je elementy ze stali nierdzewnej oraz zaprojektowane poduszki nauszne.


Dzięki nowej, wielomikrofonowej technologii feed-forward nowe słuchawki Nokia gwarantują jakość dźwięku, bez jakichkolwiek szumów z zewnątrz. Zestaw wyposażony jestw 10 mikrofonów. 8 z nich to mikrofony ANC (active noise cancellation), które aktywnie redukują szumy. Pozostałe 2, poprzez przechwytywanie hałasu z głośnego otoczenia, wpływają na wyższą jakość dzwięku w czasie rozmowy telefonicznej.

Odbieranie połączeń jest możliwe dzięki wyposażeniu zestawu w Bluetooth, a zastosowanie w nim zintegrowanego panelu sterującego usprawnia przechodzenie z muzyki do odbioru połączeń i odwrotnie.


Użytkownicy mogą odtwarzać za pomocą Bluetooth do 25 h muzyki oraz prowadzić rozmowy przez 24 h (przy włączonej funkcji aktywnego eliminowania hałasu jest to odpowiednio 15 i 14 h). Połączenia przewodowe z aktywnym eliminowaniem hałasu umożliwiają aż 40 h odsłuchiwania muzyki.


Zestaw Nokia BH-905 przyjdzie nam z pomocą również wtedy, gdy mamy ochotę na chwilę ciszy, albo po prostu musimy się skupić na ważnym zadaniu. Dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów nawet drzemka w samolocie nie będzie problemem - wystarczy włączyć ANC i cieszyć się..ciszą.

Komplet końcówek umożliwia używanie zestawu Nokia BH-905 z:
- telefonem komórkowym ( 2.5mm/3.5mm)
- dowolnym odtwarzaczem MP3
- wieżą H-Fi
- wejściem słuchawkowym w samolocie
- komputerem ( skype,muzyka)

W słuchawkach Nokia BH-905 zastosowano litowo-jonową polimerową baterię 600 mAh z możliwością wielokrotnego ładowania.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie