Nokia E63. Skuteczna organizacja spod znaku Eseries

Nokia E63. Skuteczna organizacja spod znaku Eseries

Nokia E63 to pełna klawiatura QWERTY, funkcje multimedialne i usługa Files on Ovi

Firma Nokia przedstawiła dziś najnowszy model z oferty Eseries - Nokia E63. Przeznaczony on jest dla osób, które chcą równie skutecznie organizować swoje życie zawodowe, jak i prywatne. Podobnie jak Nokia E71 - cenione, sztandarowe urządzenie firmy do przesyłania wiadomości - E63 udostępnia konstrukcję z pełną klawiaturą QWERTY szerszemu gronu użytkowników, w atrakcyjnej cenie. Nokia E63 ma trafić do sprzedaży w ciągu najbliższych tygodni, a przewidywana cena detaliczna tego modelu ma wynosić 199 euro (bez podatków i dopłat).


"Z naszych badań wynika, że użytkownicy potrzebują telefonu, które przyda im się w życiu osobistym i prywatnym, a jednocześnie pomoże te dwie sfery rozdzielić. Podczas przerwy obiadowej chcą przeglądać ulubione serwisy internetowe czy prywatną pocztę i odpocząć od spraw służbowych. To kolejny świetny przykład technologii dostosowującej się do użytkowników" - mówi Soren Petersen, wiceprezes firmy Nokia. "Nokia E63 to nowa propozycja z oferty Eseries - urządzenie do przesyłania wiadomości, które zapewnia tak samo dobry kontakt z otoczeniem prywatnym, jak i służbowym".


Nokia E63 wyróżnia się konstrukcją świetnie dopasowaną do dłoni oraz dwoma nowymi kolorami, jednak pomimo wyglądu atrakcyjnego dla nowej grupy użytkowników jest to typowy przedstawiciel rodziny Eseries. "Za pomocą urządzeń Eseries ludzie korzystają z firmowej poczty, przeglądają kalendarz i pracują w sieci firmowej. Nokia E63 również oferuje łączność Wi-Fi, łatwy dostęp do poczty dzięki aplikacji Mail for Exchange, a także klawisze szybkiego dostępu do kontaktów, kalendarza i poczty" - kontynuuje Petersen.

W telefonie E63 można także jednym klawiszem przełączać tryb służbowy z widokiem firmowej poczty, terminów i intranetu na tryb osobisty ze zdjęciami bliskich, osobistą pocztą oraz skrótami do ulubionych blogów i witryn internetowych. "Doskonałe przyjęcie telefonu Nokia E71, który szybko stał się bestsellerem w swojej kategorii, utwierdziło nas w przekonaniu, że podążamy we właściwym kierunku. Użytkownicy chcą korzystać z wiadomości, serwisów społecznościowych i Internetu, a Nokia E63 daje im taką szansę dzięki możliwości przeglądania stron, aktualizowania statusu i korzystania z wielu kont pocztowych" - dodaje Petersem.

Nokia E63 zawiera także usługę Files on Ovi, za pomocą, której można uzyskać zdalny dostęp do plików z komputera, nawet jeżeli nie jest on aktualnie podłączony do Internetu. Wszyscy nabywcy telefonu będą mogli bezpłatnie przechowywać na serwerze 1 GB plików.

Telefon Nokia E63 będzie dostępny w kolorze rubinowa czerwień lub lazurowy niebieski. Urządzenie wyposażone jest w zestaw funkcji multimedialnych. Umożliwia m. in. robienie zdjęć i nagrywanie filmów wideo cyfrowym aparatem oraz wyświetlanie ich na jasnym ekranie w układzie poziomym, słuchanie muzyki pobieranej ze sklepu Nokia Music Store i innych źródeł przy użyciu standardowego gniazda audio 3,5 mm, a także dostosowywanie zawartości przy użyciu tysięcy aplikacji dostępnych do pobrania.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie