Nova Launcher w wersji beta już w obsługuje KitKata

Nova Launcher w wersji beta już w obsługuje KitKata

Nie tak dawno Google pokazało światu nową wersję swojego systemu Android. Jedną z wielu nowości był odświeżony launcher. Do tej pory, by móc cieszyć się jego nowym wyglądem trzeba było korzystać z programu od Google lub bawić się w ręczną zmianę elementów wizualnych w innych launcherach. Właśnie pojawiła się jednak beta popularnego launchera Nova w wersji 2.3.
 
 
   
 
Posiada ona wbudowane elementy wizualne z KitKata, jak nowe ikonki folderów, listy wszystkich aplikacji, itd. Możemy również włączyć białe tło katalogów zamiast czarnego czy zmienić wskaźnik pulpitu, na którym się znajdujemy. Jeśli natomiast macie już zainstalowanego KitKata, można aktywować przezroczysty pasek statusu i nawigacji. Nie wszystko jednak posiada już nowy interfejs - brakuje nowego stylu app drawera (autor zastanawia się jak pogodzić możliwość dodawania własnych kart z interfejsem Google Experiece) czy edycji ekranów.

Bezpośrednie linki do bety można znaleźć  tutaj  (razem z pełną listą zmian). Możecie ją też pobrać z Google Play (po dołączeniu do  tej społeczności  i zapisaniu się do testów). Nie wiadomo kiedy może pojawić się finalna wersja.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie