Nowa aktualizacja Skype dla Androida z funkcją zapisu wiadomości wideo i nie tylko

Nowa aktualizacja Skype dla Androida z funkcją zapisu wiadomości wideo i nie tylko

Nowa aktualizacja Skype dla Androida z numerem 6.11 została właśnie udostępniona użytkownikom. W nowej odsłonie dodano między innymi zapisywanie wiadomości wideo, a także możliwość udostępniania zdjęć bezpośrednio z galerii urządzenia do konwersacji grupowych.

Lista zmian:

  • Zapisywanie wiadomości wideo - kiedy nagrasz lub otrzymasz wiadomość wideo, do której chciałbyś kiedyś wrócić, wystarczy że najedziesz na nią i zapiszesz w galerii zdjęć swojego telefonu.
  • Zarządzaj konwersacjami - dotknij i dłużej przytrzymaj kontakt lub wiadomość w zakładce "Ostatnie" aby rozwinąć menu, z którego możesz wybrać następujące opcje: usunięcie, odznaczenie jako przeczytane lub wyciszenie powiadomień dla danego kontaktu/konwersacji.
  • Rozszerzone wyszukiwanie - przeszukuj treść wiadomości w celu znalezienia to czego dokładnie szukasz, zarówno w konwersacjach prywatnych jak i grupowych.
  • Udostępnianie w grupach - udostępniaj zdjęcia bezpośrednio w konwersacjach grupowych. Możesz od teraz również przekazywać zdjęcia lub inne pliki bezpośrednio z jednej rozmowy do drugiej zarówno prywatnej jak i grupowej.
  • Zaktualizowane Moji - Otrzymałeś zabawną Moji? Wystarczy, że ją dotkniesz i przytrzymasz aby przesłać ja do znajomego lub grupy. Od teraz ikonki nie odtwarzają animacji bez końca, sam zdecydujesz czy chcesz ponownie zobaczyć animacje czy nie przez dotknięcie Moji.

Aktualizacja sprawia wrażenie naprawdę ciekawej. Jeżeli używasz BlackBerry Priv, możesz już pobrać nową wersję Skype ze Sklepu Google Play, jeżeli jesteś użytkownikiem BlackBerry 10, niestety musisz jeszcze poczekać na pojawienie się nowej wersji w Amazon App Store lub skorzystać z alternatywnych metod instalacji aplikacji.

 

Źródło: CrackBerry

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie