Nowa beta QuickPic z kolorowymi motywami

Nowa beta QuickPic z kolorowymi motywami

Popularna przeglądarka plików graficznych, czyli QuickPic dla Androida, już jakiś czas temu doczekała się lekkiego odświeżenia interfejsu z wykorzystaniem stylu Material Design. Zmian nie było jednak szczególnie dużo. Teraz autorzy poszli o krok dalej i w udostępnionej właśnie becie pojawiły się nowe, kolorowe motywy o wiele bardziej uwidaczniające wykorzystanie Material Design.
 
  
Ale nie tylko wygląd doczekał zmian. Nowa wersja wprowadza także wbudowaną opcję automatycznego kopiowania zdjęć do chmury. Na dodatek jest ona dosyć rozbudowana - możemy wybierać z jakich katalogów multimedia będą wysyłane, do jakich usług i w końcu do jakich folderów w chmurze trafią. Ponadto zdjęcia z jednego folderu można przesyłać jednocześnie do kilku usług jednocześnie (np. do Dropboksa i OneDrive'a).

Podobne opcje zintegrowane z oficjalnymi klientami poszczególnych usług zwykle oferują jedynie włączenie lub wyłączenie synchronizacji, plus ewentualnie wybór czy przesyłanie może odbywać się poprzez sieć operatora, czy też tylko przez Wi-Fi.

Link do pliku APK z betą znajdziecie w  społeczności programu  w serwisie Google+.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie