Nowa mapa Garmin wzbogacona o nowe dane Polski

Nowa mapa Garmin wzbogacona o nowe dane Polski

Garmin, światowy lider w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej prezentuje najnowszą wersję mapy City Navigator Europe, wzbogaconą o dokładniejsze dane dotyczące Polski.

 

W najnowszej wersji City Navigator Europe NT 2013.10 dodanych zostało ponad 800 000 punktów adresowych na terenie polskich miast, co łącznie daje kierowcom dostęp do bazy  3 380 909 adresów w kraju. Aktualne dane zapewniają użytkownikom nawigacji Garmin największą dostępną na rynku dokładność w wyszukiwaniu celu podróży. Firma Garmin ma w planach do końca 2012 roku zwiększenie liczby punktów adresowych w mapach City Navigator Europe na terenie Polski do 3 500 000.  

 

Oprócz dodatkowych punktów adresowych najnowsza wersja mapy City Navigator Europe zapewnia pokrycie 675,986 km polskich dróg. Do dyspozycji użytkowników nawigacji Garmin oddanych zostanie również 38 000 dodatkowych punktów użyteczności publicznej na terenie Polski, takich jak hotele, bankomaty, obiekty sportowe, kulturalne i inne.

 

Najnowsza wersja City Navigator Europe NT 2013.10 dostępna będzie w nawigacjach Garmin z serii nüvi, które zadebiutują na polskim rynku w kwietniu b.r.

Najnowsza wersja mapy City Navigator jest produktem firmy Garmin, która od ponad 20 lat jest niekwestionowanym liderem w każdym z najważniejszych sektorów rynku urządzeń GPS, poczynając od motoryzacji, poprzez lotnictwo i żeglugę a na fitness, rekreacji na świeżym powietrzu czy narzędziach służących do śledzenia i aplikacjach dla systemów bezprzewodowych kończąc. Więcej informacji na temat oferty, cen oraz dostępności produktów i usług firmy Garmin można znaleźć na stronie www.garmin.com , www.garmin.blogs.com i http://twitter.com/garmin . Szczegółowe instrukcje, poradniki wideo oraz specyfikacje produktów Garmin udostępnione są w specjalnym serwisie www.garmin.com/learningcenter .

Informacje o firmie Garmin International

Garmin International Inc. jest spółką zależną Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), globalnego lidera nawigacji satelitarnej. Począwszy od 1989 r. firmy wchodzące w skład tej grupy projektują, produkują, wprowadzają na rynek, sprzedają urządzenia i aplikacje nawigacyjne, komunikacyjne oraz informacyjne, z których większość bazuje na technologii GPS. Produkty Garmin są używane w transporcie drogowym, sportach outdoorowych, marine, lotnictwie i zastosowaniach mobilnych, bezprzewodowych oraz OEM. Spółka Garmin Ltd. jest zarejestrowana w Szwajcarii, a jej główne podmioty zależne znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i na Tajwanie. Więcej informacji można uzyskać w wirtualnym biurze prasowym na stronie internetowej Garmin pod adresem www.garmin.com/pressroom lub pod numerem telefonu  +48 (0) 22 20 58 971

Garmin i nüvi to zarejestrowane znaki towarowe, zaś CityXplorer i ecoRoute to znaki towarowe Garmin Ltd. lub spółek zależnych. Bluetooth jest zarejestrowanym znakiem towarowym Bluetooth SIG, Inc.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie