Nowa słuchawka VoIP od Plantronics

Nowa słuchawka VoIP od Plantronics

Firma Plantronics zaprezentowała nową słuchawkę nagłowną do telefonii VoIP z szerokim pasmem przenoszenia dźwięku. SupraPlus Wideband HW251N-USB współpracuje z programem Microsoft Office Communicator.

Pozwala to użytkownikom na prowadzenie rozmów telefonicznych w technologii VoIP, odbieranie wiadomości przez Instant Messaging, odsłuchiwanie poczty głosowej i prowadzenie wideokonferencji.


Nowa słuchawka Plantronics integruje się z programami należącymi do systemu Microsoft Office Communicator 2007. Umożliwia to pracownikom biurowym wykorzystanie szerokiej gamy opcji komunikacyjnych za pomocą prostego interfejsu. Urządzenie ułatwia komunikowanie się z osobami w różnych miejscach lub strefach czasowych.

Nowoczesna i wygodna słuchawka wyznacza nowe standardy pracy w call center i biurze. Prosta obsługa Plantronics SupraPlus usprawnia pracę i podnosi jej efektywność. Za pośrednictwem jednego przycisku można odbierać i kończyć rozmowy oraz regulować poziom głośności.

Wykorzystanie w nowych słuchawkach szerokiego, dwukrotnie zwiększonego pasma przenoszenia pozwala łatwo rozpoznawać rozmówcę i wypowiadane słowa. Użytkownicy mogą cieszyć się teraz czystym i naturalnym dźwiękiem. Urządzenie jest trwałe, lekkie i wygodne. Sprawia, że nawet wielogodzinne rozmowy nie męczą.

Cechy produktu:
o Szerokie pasmo przenoszenia
o Doskonała jakość dźwięku wspierająca technologie HD
o Kontrola echa i redukcja szumów
o Najwyższa dostępna jakość rozmów przez VoIP
o Integracja z Microsoft Office Communicator
o Komunikacja za pomocą prostego interfejsu
o Lekka i niezawodna konstrukcja
o Komfort pracy przez cały dzień
o 24 miesięczna gwarancja
plantronics
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie