Nowa wersja nawigacji NaviExpert Play z wybieraniem głosowym przez 7 dni za darmo

Nowa wersja nawigacji NaviExpert Play z wybieraniem głosowym przez 7 dni za darmo

Play przedstawił nową odsłonę nawigacji NaviExpert Play z funkcją wybierania głosowego. Użytkownicy telefonów z systemem Android i nawigacją GPS NaviExpert mogą wypowiedzieć cel podróży lub szukane na mapie użyteczne miejsce i bez zbędnych kliknięć rozpocząć nawigację. W nowej wersji użytkownicy mają możliwość integracji aplikacji z profilem na Facebooku, a planujący wakacyjne podróże bezpiecznie dotrą do celu dzięki wprowadzonym powiadomieniom o ograniczeniach prędkości. Wraz z nową wersją dostępny jest nowy głos lektora. Śląską gwarą będzie prowadził do celu licencjonowany instruktor Grzegorz Stasiak znany z programu TVN ,,Nauka Jazdy".   


Posiadacze urządzeń mobilnych z systemem Android  mogą korzystać z wygodnej funkcji umożliwiającej wyznaczanie trasy za pomocą głosu. Wystarczy wypowiedzieć, np.: ,,nawiguj Warszawa, Taśmowa 7" czy ,,nawiguj Dąbrowskiego 4", aby uruchomić nawigację pod wskazany adres. Można również głosowo lokalizować na mapie użyteczne miejsca (tzw. POI) takie, jak restauracje, hotele, bankomaty, kina itd. oraz adresy.  W tym celu należy wypowiedzieć  komendę z nazwą miejsca, które chcemy odnaleźć, np.: ,,szukaj pizza" czy ,,szukaj koncert". Dodatkowo menu aplikacji zostało dostosowane do standardów Androida.

 

Wersja NaviExpert 6.2 umożliwia również użytkownikom integrację aplikacji z profilem na Facebooku. Dzięki temu można na bieżąco publikować informacje o tym, gdzie się aktualnie znajdujemy, rekomendować wybrane miejsca, lub wydarzenia, oraz w niekonwencjonalny sposób organizować spotkania.

Kierowcy zyskują ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa powiadomienie o ograniczeniach prędkości na trasie, co jest niezwykle ważne przed sezonem wakacyjnych podróży. Zawsze aktualna baza fotoradarów, miejsc częstych kontroli drogowych oraz dynamiczne dane o natężeniu ruchu pozwolą dotrzeć do celu bez zbędnych niespodzianek i opóźnień.
Każdy nowy użytkownik otrzymuje 7 dni na przetestowanie nawigacji. Więcej szczegółów dotyczących NaviExpert PLAY dostępnych jest na stronie www.naviexpert.pl/play
Wraz z wydaniem nowej wersji wystartował konkurs, w którym do wygrania są 6 miesięczne abonamenty nawigacyjne i telefon LG P500. Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie www.facebook.com/naviexpert

O NaviExpert    
NaviExpert to pierwsza w Polsce mobilna nawigacja działająca w większości telefonów komórkowych dostępnych na rynku. Ponad 300 modeli znanych marek: Sony Ericsson, Nokia, HTC, Samsung, LG, Motorola, ZTE oraz BlackBerry, jest kompatybilnych z aplikacją NaviExpert. Współpracuje z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi (nawigacja Android, Bada, Symbian, Windows Mobile). Jako jedyna nawigacja na polskim rynku posiada trzy tryby nawigowania: samochodowy, środkami komunikacji miejskiej i pieszy. Ponadto oferuje wszystkie funkcje standardowej nawigacji oraz szereg możliwości dostępnych wyłącznie w technologii online. Unikalna technologia Community Traffic online pozwala na omijanie korków, a stała aktualizacja map i informacji o utrudnieniach drogowych zapewnia użytkownikom pełen komfort i bezpieczeństwo podczas nawigacji. Firma współpracuje z wiodącymi operatorami telefonii komórkowej Orange, Era i Play. Spółkę utworzyli w połowie 2005 r. wieloletni pracownicy naukowi Instytutu Informatyki Politechniki Poznańskiej. Firma pozyskała inwestora typu Venture Capital, którym jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych MCI Management SA.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie