Nowe dane o korkach!

AutoMapa udostępniła najnowsze dane SmartRoutes zawierające aktualne informacje o natężeniu ruchu na polskich drogach!Najnowsze, opracowane w pierwszym tygodniu kwietnia, statystyczne dane o ruchu drogowym w Polsce pozwalają na jeszcze sprawniejsze pokonywanie korków z wykorzystaniem AutoMapy. Dzięki nim, AutoMapa może korzystać przy wyznaczaniu tras z prognozy ruchu drogowego i wybierać taki ich przebieg, by najlepiej dopasować je do pory dnia i tygodnia. Prognozy te stanowią najaktualniejszy obraz sytuacji na polskich drogach.

Wykorzystując aplikację AutoMapa Center, użytkownicy AutoMapy mogą zasilać nawigacje w najnowsze statystyczne dane o ruchu drogowym. AutoMapa, uwzględniając prognozy, dopasowane do pory dnia i miesiąca umożliwia dzięki temu jeszcze sprawniejsze wyznaczanie tras, pokonywanie korków i innych utrudnień drogowych.


"- Każdego dnia wzbogacamy naszą wiedzę o stanie ruchu drogowego w Polsce o dane łącznie z ponad 5 milionów kilometrów dróg. Uwzględniając przy tym wszystkie aktualne remonty i przebudowy. Dzięki temu kierowcy, których sprzęt uniemożliwia wykorzystanie technologii LiveDrive! pozwalającej na pobieranie danych o korkach i innych utrudnieniach drogowych w czasie rzeczywistym mają w swoich nawigacjach dokładny obraz drogowej rzeczywistości"- powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.

Użytkownicy AutoMapy posiadający urządzenia z dostępem do Internetu mają możliwość pójść krok dalej korzystając z LiveDrive! Dane SmartRoutes, stanowiące konieczną podstawę dla LiveDrive!, zawierają statystyczny obraz dróg aktualizowany co dwa tygodnie. LiveDrive! daje dostęp do najnowszej sytuacji drogowej aktualizowanej co 2 minuty. Pozwala dzięki temu omijać nie tylko regularne korki tworzące się codziennie w tym samym miejscu i o tej samej porze, ale również korki nietypowe powodowane przez wypadki, roboty drogowe i tym podobne utrudnienia. Technologia LiveDrive! jest w tej chwili najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem traffic dostępnym na rynku nawigacji. Aktualną sytuację drogową zawierającą dane zarówno SmartRoutes jak i LiveDrive! sprawdzić można w każdej chwili w serwisie internetowym Targeo.pl, gdzie prezentowane są również dane historyczne oraz prognozy ruchu drogowego na kolejny dzień.

Najnowsza wersja danych SmartRoutes dostępna jest bezpłatnie, dla wszystkich legalnych użytkowników AutoMapy i jest do pobrania poprzez aplikację AutoMapa Center dostępną na stronie www.AutoMapa.pl

---
O AutoMapie:

AutoMapa jest pierwszym polskim systemem nawigacji satelitarnej, który zawiera trójwymiarowe wizualizacje budynków w blisko 1000 miastach i miejscowościach Polski i Europy, co lokuje go w ścisłej światowej czołówce samochodowych systemów nawigacyjnych. Umożliwia z niespotykaną dotąd precyzją nawigację zarówno po polskich jak i europejskich drogach. Jako jedyna spośród dostępnych na rynku rozwiązań pozwala wyznaczać trasę z uwzględnieniem zatorów drogowych dostępnych w trybie on-line i zawiera dokładne punkty adresowe budynków w Polsce. Ponad 100 tysięcy miejscowości i ponad pół miliona dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI) oraz unikatowe, trójwymiarowe wizualizacje budynków ułatwiające kierowcy orientację w terenie sprawiają, że AutoMapa niezmiennie od niemal siedmiu lat pozostaje najbardziej zaawansowanym systemem nawigacji samochodowej dostępnym na polskim rynku. Szczegółowe informacje na temat systemu nawigacji AutoMapa znajdują się pod adresem www.AutoMapa.pl
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie