Nowe iPady od Apple. Oto co zaprezentowała spółka na konferencji w Kalifornii [GALERIA]

Nowe iPady od Apple. Oto co zaprezentowała spółka na konferencji w Kalifornii

Apple zaprezentował dzisiaj na konferencji prasowej w Kaliforni swoje najnowsze urządzenia. Wśród nich jest między innymi nowy system operacyjny oraz nowy iPad, jednak wbrew oczekiwaniom jego nazwa to iPad Air.

Aktualizacja 21:00

Koncern z charakterystycznym nadgryzionym jabłkiem zaskoczył swoich fanów. Nowy iPad to jednak nie iPad 5, tylko iPad Air. Wszystko przez bardzo okrojone rozmiary urządzenia, które jest o 43 procent cieńszy od poprzednika. To samo słono Air mają w swojej nazwie także lekkie i cienkie laptopy Apple.

Zakupić najnowszy produkt Apple będziemy mogli już 1 listopada, a wśród krajów do których trafi iPad Air jest Polska. Cena nowego iPada zaczyna się od 499 dolarów za wersję 16 GB z WiFi. Tablet będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: srebrnej, białej i ciemnoszarej.

Premierowo zaprezentowano też iPada mini z wyświetlaczem Retina. W ofercie nadal będzie iPad 2 w cenie prawie 400 dolarów. Dotychczas oferowany iPad mini będzie kosztował 299 dolarów, a ceny nowego zaczną się od 100 dolarów powyżej tego poziomu.

Podczas konferencji w Kalifornii firma zaprezentowała również nową wersję systemu operacyjnego OS X Mavericks, który będzie można pobrać zupełnie za darmo.

Czytaj także
Polecane galerie
2013-10-29 15:59
W zasadzie nei rozumiem całej tej fascynacji produktami Apple... dość że dorgie to beznadziejne!!
2013-10-25 15:38
Dosyc sporawy ten iPad!!
Iwona3
176.111.30.* 2013-10-25 09:13
I znowu brak wtyczki Flash Player a uniemożliwia to przeglądanie niektórych stron internetowych i niektórych filmików. Tym sposobem użytkownicy OS znowu zostali wyautowani. Zatem z pozdrowieniami dla Apple
Zobacz więcej komentarzy (9)