Nowe modele Samsunga Omnia w październiku w Polsce

Nowe modele Samsunga Omnia w październiku w Polsce

Nowa generacja telefonów z serii Samsung Omnia trafi do sprzedaży w Polsce już w drugiej połowie października.

Oba nowe modele Samsung Omnia II oraz Samsung Omnia Lite działają w oparciu o najnowszy system operacyjny Windows Mobile 6.5.Samsung Omnia II, wyposażony w najnowocześniejszą technologię, m.in. superszybki procesor taktowany szybkością 800 MHz i ekran WVGA AMOLED 3.7" 480x800, przyczynia się do umocnienia marki Samsung na rynku smartfonów.


Nowa Omnia wyposażona jest system operacyjny Windows Mobile 6.5 Professional, który pozwala na swobodne zarządzanie telefonem i cieszeniem się z funkcjonalności i aplikacji, które użytkownik sam wybierze.

Innowacyjny interfejs użytkownika TouchWiz 2.0 zapewnia wygodne i szybkie wykonywanie wielu zadań jednocześnie - co możliwe jest dzięki wysokiej mocy procesorowi 800MHz. Widgety online, znajdujące się na poręcznym pasku, sprawią, że najświeższe informacje będą zawsze na wyciągnięcie...palca. Jednym dotykiem możemy połączyć się z największymi serwisami i portalami.


Bogate funkcje multimedialne, w tym nagrywanie i odtwarzanie wideo w jakości DVD (720x480), wbudowany odbiornik GPS, szybka przeglądarka internetowa Opera Mobile 9.5 oraz interaktywne gry 3D oferują użytkownikowi idealne połączenie funkcjonalności i rozrywki. Technologia DLNA, wyjście TV, obsługa formatów Xvid oraz DivX pozwala cieszyć się użytkownikowi z dobrego kina domowego, zamkniętego w urządzeniu mierzącym zaledwie w 11.9mm grubości. Aparat fotograficzny 5Mpix wyposażony we wszystkie obecnie najbardziej zaawansowane funkcje zdaje się być jedynie uzupełnieniem multimedialnych możliwości Omnii II.

Będąc w trasie, użytkownik może szybko wgrywać i pobierać dane z Internetu dzięki technologii HSUPA 5,76Mbps, HSDPA 7,2Mbps oraz łączności Wi-Fi, która gwarantuje darmowy i szybki dostęp do świata www. Obszerna pamięć o pojemności do 16GB (oraz możliwość jej rozszerzenia o kolejne 32GB dzięki karcie microSD) pozwala na przechowywanie i szybki dostęp do ulubionych treści.


Samsung Omnia LITE to drugi obok modelu Omnia II telefon Samsung działający
w oparciu o system Windows Mobile 6.5. Intuicyjny interfejs TouchWiz 2.0, 3-calowy dotykowy wyświetlacz WQVGA oraz szeroka gama praktycznych funkcji sprawiają, że jest to idealny towarzysz dla wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco i mieć łatwy, stały dostęp do informacji.


Urządzony gabinet do pracy potrafi - po pracy - zamienić się w świątynię rozrywki. Filmy i muzykę najwyższej jakości odtworzymy bez kłopotliwego konwertowania. Omnia Lite bez trudu obsługuje bowiem formaty: WMA, MP3, AAC, AAC+, eAAC+, MIDI, ARR, MMF, WAV, MPEG4, H.263, H.264, DivX i Xvid. Świetną jakość własnych obrazów zapewnia kamera 3.2 MPix z funkcją wykrywania uśmiechu. Radosne zdjęcia przyjaciół możemy umieścić w trójwymiarowym albumie, a jednym dotknięciem powiększyć je nawet dziesięciokrotnie.

Telefon Omnia Lite dostępny będzie w sprzedaży w drugiej połowie października. Sugerowana cena detaliczna:1199,00 PLN.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie