Nowe, płatne odcinki autostrady A2 już w AutoMapie!

Nowe, płatne odcinki autostrady A2 już w AutoMapie!

AutoMapa, jako pierwszy system nawigacji, błyskawicznie zareagowała na zmiany, które zaszły na autostradzie A2 i wprowadziły w mapach odpowiednie zmiany!.

Najnowsza AutoMapa 6.8.1e zawiera w mapach zmiany, które obowiązują od 1 lipca 2011 roku i dotyczą głownie nowego, płatnego statusu autostrady A2 Konin - Stryków oraz usprawniają działanie Asystenta Pasa Ruchu na autostradzie A4.


- Zmiana statusu autostrady A2 jest dla wielu użytkowników dróg kluczową kwestią. Uznaliśmy, że posiadacze AutoMapy muszą mieć o niej prawidłowe informacje. Dlatego zdecydowaliśmy się na szybkie wprowadzenie tych danych do mapy - poza normalnym cyklem aktualizacyjnym - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.

Przy okazji zmiany danych mapowych wprowadzono również usprawnienia w działaniu Asystenta Pasa Ruchu w rejonie Wrocławia i Opola, a także dodano wsparcie dla nowych urządzeń nawigacyjnych obsługujących technologię LiveDrive!: Blow 500 Traffic oraz NavRoad DUX.

Nowa AutoMapa 6.8.1e dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję. Program można pobrać ze strony www.AutoMapa.pl

---
O AutoMapie:
AutoMapa jest pierwszym polskim systemem nawigacji satelitarnej, który zawiera trójwymiarowe wizualizacje budynków w blisko 1000 miastach i miejscowościach Polski i Europy, co lokuje go w ścisłej światowej czołówce samochodowych systemów nawigacyjnych. Umożliwia z niespotykaną dotąd precyzją nawigację zarówno po polskich jak i europejskich drogach. Jako jedyna spośród dostępnych na rynku rozwiązań pozwala wyznaczać trasę z uwzględnieniem zatorów drogowych dostępnych w trybie on-line i zawiera dokładne punkty adresowe budynków w Polsce. Ponad 100 tysięcy miejscowości i ponad pół miliona dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI) oraz unikatowe, trójwymiarowe wizualizacje budynków ułatwiające kierowcy orientację w terenie sprawiają, że AutoMapa niezmiennie od niemal siedmiu lat pozostaje najbardziej zaawansowanym systemem nawigacji samochodowej dostępnym na polskim rynku. Szczegółowe informacje na temat systemu nawigacji AutoMapa znajdują się pod adresem www.AutoMapa.pl
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie