Noworoczna dieta ze smartfonem w T-Mobile

Noworoczna dieta ze smartfonem w T-Mobile

b9ec5afceec031c2233c0aaa4eb59af5"... Firma T-Mobile we współpracy z serwisem kalorynka.pl przygotowała pierwszą mobilną aplikację, umożliwiająca zarządzanie dietą za pomocą smartfona - ,,Osobisty Dietetyk T-Mobile". O zaletach tego wygodnego i skutecznego rozwiązania, abonenci sieci będą mogli przekonać się testując je przez pierwsze siedem dni całkowicie za darmo. Aplikacja to idealne rozwiązanie dla wszystkich, których postanowieniem noworocznym jest odchudzanie...

...Nowy Rok niesie ze sobą nowe postanowienia, a jednym z najczęstszych jest walka o wymarzoną sylwetkę i związana z nią dieta. Aplikacja ,,Osobisty Dietetyk T-Mobile" w wygodny, prosty i przystępny sposób pomóc może w realizacji noworocznych planów. Jest to jedyne rozwiązanie na rynku, pozwalające dbać o formę i prowadzić skuteczną dietę za pomocą telefonu komórkowego, począwszy od analizy potrzeb żywieniowych, na dostępie do pełnego jadłospisu kończąc. Skuteczna dieta, przygotowana przez profesjonalnych dietetyków z serwisu kalorynka.pl, uwzględniająca menu na każdy dzień, listy zakupów, a nawet przepisy video, teraz jest na wyciągnięcie ręki. ,,Osobisty Dietetyk T-Mobile" daje możliwość śledzenia własnych postępów, sprawdzania wartości kalorycznych poszczególnych produktów z różnych kategorii, a także zasięgania indywidualnych porad u specjalistów za pomocą czatu, infolinii lub kontaktu mailowego. Już niedługo aplikacja zostanie wzbogacona o dodatkowe funkcjonalności - moduł osobistego trenera video, a także o zakładkę "Przydatne Narzędzia - Policz sam".

Jest to rozwiązanie, które nie tylko pomaga w walce o wymarzoną sylwetkę, ale także wyrobabia właściwe nawyki żywieniowe. Jest to jedyne dostępne na szeroką skalę narzędzie, które motywuje, edukuje oraz pokazuje dzień po dniu jak prawidłowo się odżywiać, w oparciu o solidne podstawy naukowe. Diety i jadłospisy dostępne w aplikacji zostały przygotowane przez członków Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Aplikacja dostępna jest obecnie w sklepie Google Play w wersji na smartfony z Androidem ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.webstruments.dietetykosobistytmobile ). Trwają prace nad przygotowaniem i udostępnieniem wersji na systemy iOS oraz Windows. Klienci T-Mobile mogą pobrać aplikację wysyłając darmowego SMSa o treści DIETA na numer 8008. Mają oni możliwość darmowego przetestowania aplikacji przez 7 dni. Koszt korzystania z ,,Osobistego Dietetyka T-Mobile" po wygaśnięciu okresu promocyjnego to tylko 4,99 zł za każdy kolejny tydzień ... "

 

 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie