Nowość od NavRoad - Enovo

Nowość od NavRoad - Enovo

Idealna stylistyka, modna pod względem kształtu koloru i technologii wykonania obudowa, styl charakterystyczny dla najlepszych, wszystko to cechuje najnowsze urządzenie NavRoad o nazwie Enovo. 

 

Już na pierwszy rzut oka o tej nawigacji można powiedzieć, że... jest piękna! Jej dalsze poznanie potęguje pierwsze wrażenie. Przesuwając palcem po gładkim ekranie można odnieść wrażenie obcowania z materią doskonałą, przeznaczoną tylko dla wybranych, tych najbardziej wymagających. Czarna ,,fortepianowa" obudowa otoczona srebrno metaliczną ramką jest kwintesencją prostej elegancji. Już od pierwszej chwili użytkownikowi towarzyszy przeświadczenie o posiadaniu przedmiotu wyjątkowego.
Nawigację charakteryzuje cienka i lekka konstrukcja umożliwiająca łatwe przenoszenie oraz zabezpieczenie przed kradzieżą. Urządzenie to można schować dosłownie w kieszeni, nie wspominając o torebce, neseserze czy torbie po schowaniu w których, pozostaje niemal niewidoczne.

 

Pomimo niewielkich rozmiarów Enovo posiada bardzo wyraźny 4,3-calowy ekran, na którym wszystkie elementy menu czy też mapy są bardzo dobrze widoczne. Zwraca uwagę czytelność wyświetlacza, z którym kontakt sprawia prawdziwą przyjemność. Poza miłym doznaniem podczas pracy z nim, ekran ten jest również niezwykle funkcjonalny, ułatwia szybką obsługę urządzenia jak również umożliwia bezproblemowe zmiany w ustawieniach oraz przebiegu tras. Elegancka, śniąca obudowa wraz z płaskim ekranem nadaje urządzeniu ekskluzywny walor.

Prawdziwą turbiną napędzająca Enovo jest superszybki 600MHz procesor z 64 kanałowym modulem GPS, radykalnie wpływający na osiągane prędkości wykonywania poszczególnych operacji. Tylko mniej wtajemniczeni nie wiedzą, że ma to bardzo istotny wpływ na funkcjonowanie programu mapowego, jego płynność oraz sprawność działania całego interfejsu. Dzięki zastosowaniu technologii SiRFAlwaysFix(TM) znacznie przyspieszany jest czas od włączenia urządzenia do rozpoczęcia pracy z programem nawigacyjnym.

Szybki podgląd sfotografowanych przedmiotów, czy też rodzinnych zdjęć umożliwia będąca na pokładzie Enovo przeglądarka fotografii. Do atrakcji wynikających z użytkowania urządzenia należy możliwość odtwarzania muzyki oraz filmów. Nie sposób nudzić się z nawigacją, która potrafi uatrakcyjnić nawet chwilę postoju.
Nie bez znaczenia jest wyposażenie nowego modelu NavRoad w odblokowany system Windows. Umożliwia to instalowanie przez użytkownika dowolnego oprogramowania.

Wspomnieć należy także o bardzo wydajnej baterii. Wyposażenie Enovo w 950 mAh akumulator pozwala na swobodną pracę bez stałego połączenia ze źródłem zasilania.

Wyposażenie tego modelu w jedną z dwóch oferowanych map - AutoMapę, NavRoad map lub NavRoad map Polska umożliwia korzystanie z programu w którym zadbano o: przejrzysty widok trasy, informacje o wyborze prawidłowego dla wykonywanego manewru pasa ruchu, informacje o fotoradarach, drogowskazy, jasne, zrozumiałe komunikaty głosowe pojawiające się z odpowiednim wyprzedzeniem itp.

Enovo z jedną z wyżej wymienionych map to nawigacja wyposażona w obecnie najlepsze aplikacje na rynku, posiadające absolutnie niezbędne dla użytkownika wsparcie techniczne. Obojętnie czy jazda odbywa się po mieście, czy też jest to trasa pomiędzy miejscowościami a nawet krajami - Enovo zapewni komfortową, bezpieczną i przyjemną podróż do celu.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie