Nowy fragment autostrady A1 już w AutoMapie

Nowy fragment autostrady A1 już w AutoMapie

a0d2174d2888463bf795d2d7a841e763AutoMapa oraz serwis Targeo.pl udostępniły swoim użytkownikom nowy odcinek autostrady A1. Kierowcy korzystający z systemu AutoMapa/ Targeo Traffic prowadzeni są nowym, blisko 85 kilometrowym odcinkiem autostrady A1 między miejscowościami Stryków i Kowal.

 

Oddany właśnie odcinek autostrady A1 to ważny fragment autostradowego połączenia krajowego na osi północ-południe łączącego Gdańsk, Toruń, Łódź i Katowice. Pozwoli on pokonać trasę ze Strykowa do Kowala w niespełna 40 minut. Z chwilą jego fizycznego otwarcia, dzięki technologii LiveDrive! został on udostępniony zarówno w AutoMapie jak i serwisie Targeo.pl i jest uwzględniany przy wyborze najlepszych tras przejazdu.


W kilka chwil po otwarciu nowego odcinka, dzięki systemowi AutoMapa/ Targeo Traffic użytkownicy serwisu Targeo.pl, jak i osoby korzystające z AutoMapy, zarówno dla systemu Windows, jak i Android oraz iOS mogły już korzystać z informacji o natężeniu ruchu drogowego na tej arterii.


"- Tradycyjnie reagujemy natychmiast na zmieniającą się infrastrukturę drogową Tak szybkie udostępnienie nowych odcinków dróg dla użytkowników AutoMapy i Targeo.pl pokazuje potencjał technologii LiveDrive! oraz zalety płynące z częstej aktualizacji map, której dokonujemy minimum sześć razy w ciągu roku uwzgłedniając przy tym planowane otwarcia nowych odcinków dróg." - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.


W najnowszych mapach dostępnych w AutoMapie i serwisie Targeo.pl na udostępnienie użytkownikom z chwilą ich otwarcia oczekują m.in obwodnice Frampola, Kurozwęk, Rawicza oraz północna obwodnica Poznania i południowa obwodnica Powiatu Pilskiego.

 

 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie