Nowy model telefonu na dwie karty. Zobacz ofertę myPhone

Nowy model telefonu na dwie karty. Zobacz ofertę myPhone

myPhone, polski producent telefonów komórkowych, wprowadził na rynek nowy model oznaczony symbolem 3350

Ten niewielki, zgrabny telefon zapewnia jednoczesną obsługę dwóch aktywnych kart SIM. I to za 259 złotych!


myPhone 3350 to propozycja dla osób, które cenią sobie klasyczne i proste rozwiązania, z naciskiem na funkcjonalność i ergonomię. Nowy model ma zgrabną, smukłą obudowę - jej szerokość wynosi tylko 40 mm, zaś grubość 13 mm - w tej klasie telefonów to niezwykle rzadkie udogodnienie. myPhone 3350 kryje w sobie dwa gniazda kart SIM, dlatego można śmiało określić go jako dwa telefony w jednym - niewielkim i bez simlocka!

Mimo rozmiarów model 3350 zasilany jest mocną i niezwykle wydajną baterią litowo-jonową o pojemności 750 mAh. Dzięki niej telefon zapewnia nawet do 5 godzin rozmów, a w trybie czuwania pracuje do tygodnia czasu.

Model 3350 proponuje swoim użytkownikom szereg dodatkowych funkcji przeznaczonych do pracy lub zabawy, zależnie od indywidualnych preferencji.

Dłużące się chwile podczas dojazdu do pracy lub szkoły, jak i dłuższych podróży skraca odtwarzacz MP3, który dzięki slotowi kart micro SD pozwala na słuchanie muzyki przez wiele godzin. W zestawie znajdziemy praktyczny czytnik kart micro SD przez port USB, umożliwiający szybkie dogranie lub wymianę utworów. Wbudowane radio FM z możliwością nagrywania daje możliwość nagrywania audycji emitowanych w niedogodnym dla nas czasie i odtworzenie ich w późniejszym terminie.

Zaplanowanie ważnych zadań ułatwia organizer z kalendarzem, alarmem i zegarem. Nie zabrakło dyktafonu, kalkulatora, stopera, przelicznika walut, czy kilku gier.

Sugerowana cena detaliczna modelu 3350 to 259 złotych. Jest to jak dotąd najniższa cena na polskim rynku za telefon obsługujący dwie karty SIM. Na telefon producent udziela 24-miesięcznej gwarancji w systemie door-to-door.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie