Nowy PLAY ONLINE. Będzie rewolucja w mobilnym internecie

Nowy PLAY ONLINE. Będzie rewolucja w mobilnym internecie

Od 10 października operator wprowadza najtańszy pre-paid i opcje przywrócenia limitu transferu

Zestaw Startowy Play Online to gotowy do użycia zestaw modemu ze starterem, w skład którego wchodzi modem USB HSDPA Huawei E220 oraz starter o wartości 19 zł z 1GB na start. Cena zestawu to jedyne 299 PLN i jest to najtańszy tego typu zestaw dostępny na rynku.


Tak jak i inne oferty Play Online, również Zestaw Startowy Play Online na kartę realizowany jest w ramach promocji Sprawdź i Kup, która umożliwia testowanie modemu przez 7 dni od momentu aktywacji karty SIM. Niemniej użytkownik musi pokryć koszt użyczenia modemu do testów w wysokości 50 PLN, zwrócić modem w ciągu 7 dni od daty zakupu i rejestracji, wyłącznie w punktach sprzedaży Play, gdzie dokonano rejestracji oraz pamiętać, iż starter nie podlega zwrotowi i numer nie jest dezaktywowany.

Kupując starter Play za jedyne 19 złotych użytkownik otrzymuje aż 1GB na transfer danych w kraju. Play Online na kartę umożliwia transfer danych w kraju i za granicą z prędkością do 1 Mbit/s. Ponadto za każde doładowanie konta Play Online na kartę powyżej 30 zł użytkownik otrzyma GIGAntyczne bonusy na transfer danych w kraju. Wysokość bonusa zależy od wysokości doładowania.

Standardowo każde doładowanie konta pozwala na transfer danych zgodnie ze stawką 3 gr za każde rozpoczęte 100 kB.

W żadnej innej ofercie Internetu na kartę użytkownik nie dostaje, aż tak wiele za doładowania. Doładowanie w Play Online na kartę są najbardziej korzystne na rynku.

Play Online na kartę współpracuje z modemami USB, kartą Express Card/ PCMCIA, telefonami działającymi w technologii 3G (UMTS)/HSDPA

Konto Play Online na kartę doładowuję się analogicznie, jak ofertę Play na kartę i Nowy Play na kartę. Inny jest tylko numer, na który wysyłany jest SMS doładowujący konto Play Online na kartę. W przypadku Play Online na kartę uzyskany kod wysłać należy bezpłatnym SMS-em na numer 100:

* z aplikacji, którą użytkownik wykorzystuje do Play Online na kartę,
* z telefonu:
* znajdując się w zasięgu Internetu Play
* mieszczając kartę SIM Play Online w telefonie działającym w sieci Play

Każdy otrzymywać będzie automatycznie SMSa z informacją, gdy na koncie promocyjnym zostanie 100 MB, następnie 30 MB oraz gdy skończą się na nim środki.

SMS z informacją o stanie konta zostanie wysłany także, gdy na koncie podstawowym pozostanie mniej niż 5 zł oraz gdy nie będzie na nim już żadnych środków.

Użytkownik również sam może kontrolować stan swojego konta poprzez wejście na stronę www.moj.playmobile.pl lub korzystając z telefonu działającego w sieci Play. Wystarczy tylko umieścić w nim kartę SIM Play Online, wpisać kod *155# i zatwierdzić zieloną słuchawką

Oferta Play Online na kartę jest bezkonkurencyjną cenowo ofertą szybkiego Internetu na kartę dostępna na polskim rynku.

Masz telefon 3G albo modem? Sprawdź nową ofertę Play

Multimedialny operator Play ma niespodziankę dla wszystkich abonentów oferty najtańszego szybkiego Internetu bezprzewodowego Play Online, którzy posiadają już modem lub chcą wykorzystywać jako modem swój telefon 3G. Od 10 października wprowadza nową taryfę Play Online na abonament.

Oferta Play Online Extra została stworzona specjalnie z myślą o użytkownikach Internetu, którzy posiadają już modem lub chcą wykorzystywać telefon 3G jako modem.

W taryfie tej zamiast modemu w cenie promocyjnej abonenci dostają rabat na abonament przez cały okres trwania umowy.

Play Online Extra współpracuje z modemami USB, kartą Express Card / PCMCIA oraz telefonami działającymi w technologii 3G (UMTS)/HSDPA


Dla wszyscy klientów, którzy posiadają modem Huawei lub Option dostępne będą:

§ Płyta CD z oprogramowaniem i instrukcjami do konfiguracji modemów dodawana bezpłatnie do Play Online Extra w salonach Play

§ Analogiczne oprogramowanie i instrukcje znajdują się także na stronie www.playmobile.pl


W przypadku klientów, którzy będą chcieli wykorzystać telefon jako modem instrukcje konfiguracji połączenia internetowego dla poniższych telefonów dostępne będą na www.playmobile.pl oraz na bezpłatnych płytach CD w salonach Play.

- Nokia (Nokia PC Suite)
- Sony Ericsson (SE PC Suite)
- Motorola (Motorola Phone Tools)
- Samsung (Samsung PC Studio)
- LG KU800, LG KU311

Oferta Play Online Extra nie jest dostępna w ramach promocji Sprawdź i Kup.

PLAY przygotował dla klientów PLAY ONLINE usługę dodatkową pozwalającą przywrócić limity transmisji danych

PLAY, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadził możliwość odnawiania miesięcznego limitu na transfer danych z pełną prędkością.

Abonenci Play Online, którzy wykorzystali swój miesięczny limit, mogą go teraz odnowić.

Usługę NON-STOP aktywować można na jeden ze wskazanych sposobów:

o www.moj.playmobile.p

o poprzez kontakt z Obsługą Klienta pod numerem 790 502 502 lub *502 dla Abonentów i użytkowników Play

o poprzez telefon korzystając z szybkich kodów:

a) kod *111*22*1# i zatwierdź go zieloną słuchawką lub wpisz kod

b) *111# , wybierz USŁUGI i następnie NON-STOP. Telefon musi znajdować się w zasięgu Internetu PLAY. Kody należy wpisywać po wcześniejszym umieszczeniu karty SIM PLAY Online w telefonie działającym w sieci Play.

Korzystając z oferty Play Online z miesięcznym limitem 5 GB przywrócić można 5 GB za jedyne 40 zł.

Korzystając z oferty Play Online z miesięcznym limitem 10 GB przywrócić można 10 GB za jedyne 70 zł.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie