Obama nie bierze udziału w programie testowania nowych urządzeń - zostaje z BlackBerry

Obama nie bierze udziału w programie testowania nowych urządzeń - zostaje z BlackBerry

Niedawne plotki, zgodnie z którymi Biały Dom ma testować smartfony pochodzące od innych producentów niż BlackBerry dość szybko okazały się prawdą. Równie szybko mediom udało się niemal całkowicie wypaczyć sens całej wiadomości, sugerując - bo tak się przecież lepiej kliknie - że z z telefonu BlackBerry zrezygnuje także jeden z jego najbardziej znanych użytkowników - Barack Obama. Tak się jednak nie stanie, a już na pewno nie w najbliższym czasie.

Według ponawianych co jakiś czas w ciągu ostatnich dni oficjalnych komentarzy, prezydent USA nie bierze udziału w programie testowania nowych urządzeń, ani też w najbliższym czasie nie jest planowana jakakolwiek zmiana w kwestii posiadanego przez niego telefonu. Do czego ostatecznie doprowadzą testy urządzeń, których marki też na razie nie znamy (mówi się o Samsungu i LG, ale ani Biały Dom, ani producenci nie potwierdzili tych informacji) - trudno powiedzieć.

Być może, śladem Pentagonu, Biały Dom będzie stopniowo wprowadzał do swoich szeregów telefony pracujące pod kontrolą systemów operacyjnych innych niż BlackBerry, a może Kanadyjczykom uda się przygotować propozycję, której nie sposób będzie odmówić? Na razie jest pewne - jeśli gdzieś przeczytacie, że Obama przesiada się na Galaxy S, to są to informacje od początku do końca zmyślone.

 

via: zdnet

Serwis BBNews.pl jest częścią grupy PROGET.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie