Okazja tygodnia: kieszeń skórzana dla BlackBerry Q10

Okazja tygodnia: kieszeń skórzana dla BlackBerry Q10

Jak zadbać o swoją jeżynkę, aby zabezpieczyć ją przed uszkodzeniami, a przy okazji dać jej doskonale prezentującą się oprawę? Dla wielu użytkowników odpowiedzią będzie zaopatrzenie się w skórzany futerał. W tym tygodniu możecie zaoszczędzić aż 10 procent, kupując w BBSklep.pl kieszeń dla swoich BlackBerry Q10!

Ze wszystkich futerałów, jakie można kupić do terminali BlackBerry, najczęściej wybieram właśnie kieszenie ze względu na ich klasyczną prostotę. Oryginalna kieszeń BlackBerry dla modelu Q10 jest ręcznie wykonana z prawdziwej, wewnętrznie utwardzonej, skóry, ale z miękkim wykończeniem w środku. Jest to idealnie dopasowane akcesorium, które, dzięki najwyższej jakości materiałom, stanowi klasę samą w sobie.

Przede wszystkim kieszeń wspaniale współpracuje ze smartfonem BlackBerry Q10. Standardowo po włożeniu do niej, smartfon zostaje zablokowany, a po wyjęciu sam się odblokowuje. To jednak nie wszystko - oryginalna kieszeń BlackBerry pozwala na korzystanie z technologii NFC bez wyjmowania z niej urządzenia.

kieszenQ10

 

Z przodu, w centralnym miejscu na kieszeni, znajdziemy wykonane z metalu logo producenta, a z tyłu na dole subtelnie wytłoczony napis BlackBerry.

kieszenQ10-2

 

W tym tygodniu możecie zdobyć czarną skórzaną kieszeń dla BlackBerry Q10 w promocyjnej cenie - 54PLN! To o dziesięć procent taniej, niż wynosi cena regularna w naszym sklepie. Już teraz odwiedźcie BBSklep.pl i kupcie nowe szaty dla króla. Sami dobrze wiecie, co zrobić z zaoszczędzonymi sześcioma złotymi :)

Oczywiście w BBSklep.pl możecie nabyć również futerały obrotowe, hard-shell, soft-shell i inne akcesoria dla BlackBerry Q10 . Zapraszamy!
Serwis BBNews.pl jest częścią grupy PROGET.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie