Okazja tygodnia: słuchawki BlackBerry Premium drugiej generacji!

Okazja tygodnia: słuchawki BlackBerry Premium drugiej generacji!

Przez ostatni tydzień testowaliśmy w redakcji słuchawki BlackBerry Premium, które zaskoczyły nas nie tylko jakością dźwięku, ale również samym wykonaniem i kilkoma istotnymi detalami.

Przede wszystkim, w zestawie tym zastosowano rozwiązania minimalizujące problem poplątanych słuchawek - kabelki są szerokie na cztery milimetry, co powoduje, że zginają się tylko w dwie, a nie we wszystkie strony. Ponadto klips służący do przyczepiania słuchawek do ubrania został wyprofilowany w taki sposób, by spełniał również rolę "spinacza", którym unieruchomimy zwinięty w kłębek zestaw (jak na poniższym zdjęciu).

sluchawki1

 

Zestaw słuchawkowy BlackBerry Premium II generacji to oczywiście także nakładki na głośniki słuchawek w trzech rozmiarach. W redakcji testowaliśmy największe nakładki: były idealnie dopasowane do małżowiny ucha, ale również dzięki specjalnemu kształtowi, świetnie kierowały dźwięk do kanału usznego. Całość daje przyjemny, głęboki dźwięk z przyzwoitym podbiciem basów.

Ten zestaw słuchawkowy ma też mikrofon oraz przycisk play/pauza, który po dłuższym przytrzymaniu uruchamia wybieranie głosowe. Nasze testy nie pozostawiają nam wyboru - musimy napisać, że ten zestaw to najlepsze słuchawki douszne sygnowane logo BlackBerry, z jakimi mieliśmy styczność. Słuchawki są kompatybilne z każdym urządzeniem BlackBerry wyposażonym w gniazdo jack 3,5mm.

słuchawki-main

 

Teraz zestaw słuchawkowy stereo BlackBerry Premium II generacji w wersji w kolorze czarnym możecie kupić w BBSklep.pl oszczędzając aż 10% ceny podstawowej. Do końca tygodnia słuchawki te będą kosztowały czterdzieści pięć zamiast pięćdziesięciu złotych. Na co czekacie? Wchodźcie i kupujcie - zapraszamy!

Kup słuchawki stereo BlackBerry Premium
Serwis BBNews.pl jest częścią grupy PROGET.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie