Opera Mini 5.1 poprawia kontakt z Internetem na urządzeniach z Windows Mobile

Opera Mini 5.1 poprawia kontakt z Internetem na urządzeniach z Windows Mobile

Czekałeś na lepszą przeglądarkę na Windows Mobile? Opera wydała dzisiaj Operę Mini 5.1 dla Windows Mobile. Najnowsza, ulepszona aktualizacja zawiera lepsze wsparcie dla telefonów z wysoką rozdzielczością, wsparcie dla akcelerometru i możliwość ustawienia Opery Mini jako domyślnej przeglądarki.

Opera Mini 5.1 została już wydana na dla Javy, Androida i BlackBerry. Dostępna od dzisiaj dla urządzeń z Windows Mobile 2003 SE, 5.x i 6.x, Opera Mini zwiększa prędkość przeglądania dzięki kompresji danych przesłanych do telefonu. Dla użytkowników korzystających z roamingu, drogich sieci i taryf uzależnionych od wielkości transferu, oznacza to oszczędności sięgające 90%.

Opera Mini 5.1 wprowadza wiele istotnych funkcji:
- Możliwość ustawienia Opery Mini jako domyślnej przeglądarki
- Wsparcie dla urządzeń z wysoką rozdzielczością (DPI)
- Optymalizację layoutu stron i wyświetlania czcionek
- Wsparcie dla autorotacji
- Zwiększone możliwości konfiguracji dla zaawansowanych użytkowników

- Opera Mini zawiera wiele kluczowych ulepszeń dla milionów ludzi korzystających z telefonów z Windows Mobile - powiedział Jon von Tetzchner, współzałożyciel Opera Software. - Najnowsza Opera Mini jest szczególnie ekscytująca i naprawdę wykorzystuje możliwości telefonów z wysoką rozdzielczością. W dodatku teraz, kiedy można ją ustawić jako domyślna przeglądarkę w telefonach z Windows Mobile, można też dużo łatwiej wykorzystywać zwiększoną szybkość i kompresję danych. To jest nasz sposób na polepszenie telefonu z Windows Mobile.

Pobierz


Odwiedź m.opera.com z domyślnej przeglądarki w Twoim telefonie, a Opera automatycznie wybierze dla niego odpowiednią wersję. Pobranie i korzystanie z Opery Mini jest darmowe. Opera Mini działa na telefonach z Windows Mobile 2003 SE, Windows Mobile 5.x i Windows Mobile 6.x.

Opera Software ASA

Opera Software ASA zmieniła oblicze przeglądania Internetu w komputerze, telefonie komórkowym i innych urządzeniach. Wieloplatformowa technologia przeglądarki Opera jest znana ze swej efektywności, spełniania standardów i małego rozmiaru. Opera zapewnia użytkownikowi szybsze, bezpieczniejsze i bardziej dynamiczne doświadczenie Internetu. Spółka jest notowana na Giełdzie w Oslo pod symbolem giełdowym OPERA. Dowiedz się więcej na http://www.opera.com/.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie