Opera udostępnia Open Mobile Ad Exchange

Opera udostępnia Open Mobile Ad Exchange

Opera Software ogłosiła udostępnienie dla biznesu usługi Open Mobile Ad Exchange(TM), umożliwiającej reklamy w chmurze dla smartphonów i mniej zaawanasowanych telefonów. Open Mobile Ad Exchange umożliwia reklamodawcom, wydawcom i operatorom telefonii komórkowej dotarcie do największej na świecie grupy mobilnych użytkowników (66,5 miliona użytkowników Opery Mini). Dzięki tej usłudze Opera otwiera na mobilną reklamę świat niezaawansowanych telefonów, w którym Opera Mini jest dominującą przeglądarką.

Zalety Open Mobile Ad Exchange:


- Wydawcy zwiększają swoje zyski pochodzące z aplikacji i treści, używając łatwo implementowanego JavaScriptu na swoich stronach.
- Reklamodawcy zyskują unikalną formę reklamy i kontrolę nad spieniężeniem poprzez raporty i analizy dostarczane niemalże w czasie rzeczywistym.
- Szczegółowe zarządzanie kampaniami, kontrola częstotliwości i targetowanie treści składają się na optymalny zwrot inwestycji w mobilną reklamę.
- Reklamodawcy, agencje i domy mediowe mają możliwość dotarcia do szerokiej i zróżnicowanej grupy użytkowników Opery Mini, lub innej przeglądarki. Reklama nie pojawia się w interfejsie przeglądarki, ale jako zwykła reklama na stronie internetowej.

The Open Mobile Ad Exchange jes łatwy do zaimpelemntowania oraz daje wydawcom i web deweloperom niestandardowe narzędzia do zarządzania i optymalizowania zysków. Wydawcy będą mogli decydować, jak, kiedy i gdzie pojawi się dana treść.

- Spędziliśmy ostatnie dziesięć lat na tworzeniu mobilnej przeglądarki, zapewniającej wspaniałe przeglądanie - powiedział Lars Boilesen, prezes Opera Software. - Dzisiaj rozpoczyna się nowy rozdział historii naszej firmy, który otworzy przed wydawcami, deweloperami i operatorami możliwość zwiększenia zysków dzięki dotarciu do globalnej grupy zaawansowanych użytkowników. Niezależnie, czy chcesz spieniężyć darmową stronę, lub aplikację, czy podnieść oglądalność dotychczasowych treści, Open Mobile Ad Exchange zapewnia ci łatwy i zlokalizowany w jednym miejscu dostęp i kontrolę.

By dowiedzieć się więcej, odwiedź: http://www.opera.com/openmobileadexchange

Opera Software ASA

Opera Software ASA zmieniła oblicze przeglądania Internetu w komputerze, telefonie komórkowym i innych urządzeniach. Wieloplatformowa technologia przeglądarki Opera jest znana ze swej efektywności, spełniania standardów i małego rozmiaru. Opera zapewnia użytkownikowi szybszy, bezpieczniejszy i bardziej dynamiczny kontakt z Internetem. Spółka jest notowana na Giełdzie w Oslo pod symbolem giełdowym OPERA. Dowiedz się więcej na http://www.opera.com/.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie