Optimus 2X jako Swift 2X już w Polsce

Optimus 2X jako Swift 2X już w Polsce

Żyjemy coraz szybciej, pracujemy coraz więcej i wymagamy coraz lepszych rozwiązań, które ułatwią nam życie i pozwolą zaoszczędzić czas. Aby sprostać codziennym wyzwaniom, LG Electronics z końcem kwietnia br. wprowadza na polski rynek LG Swift 2X - pierwszy na świecie smartfon z procesorem dwurdzeniowym nVIDIA TEGRA 2 o prędkości 1GHz.

 

LG Swift 2X oprócz bardziej zaawansowanych funkcji multimedialnych może pochwalić się wydajnością, która umożliwia szybsze i płynniejsze przeglądanie internetu oraz korzystanie z obciążających telefon aplikacji w tym samym czasie.

Dzięki przełomowej technologii zastosowanej w nowym smartfonie, możemy pozwolić sobie, na równoczesne używanie go, jako mobilnego biura, urządzenia multimedialnego i telefonu jednocześnie. Telefon wyposażony jest w wydajny system Android 2.2 z przewidywaną aktualizacją do systemu Android 2.3.

 


LG Swift 2X to nie tylko najszybszy na świecie smartfon, ale multimedialne urządzenie najwyższej klasy. Teraz możemy nagrywać w formacie HD 1080p i odtwarzać je w idealnej jakości, bowiem telefon został wyposażony w złącze HDMI. Funkcja ta gwarantuje konwersję multimediów na zewnętrznych wyświetlaczach do jakości Full HD. Wystarczy podłączyć telefon np. do telewizora i wspólnie oglądać video na dużym ekranie. Złącze to można wykorzystać również w przypadku gier.

 

Chcemy się szybko podzielić swoimi filmami, zdjęciami z rodziną i przyjaciółmi? Nic prostszego! LG Swift 2X pozwala łączyć się bezprzewodowo ze wszystkimi urządzeniami cyfrowymi poprzez DLNA. Wystarczy jedno kliknięcie, a nasi bliscy lub znajomi zobaczą, co wydarzyło się w naszym życiu. Nie musisz znać żadnych loginów czy haseł. Po prostu łączysz się z siecią, a inni użytkownicy od razu mogą je oglądać.  

Swift 2X to szybkość w każdym działaniu przy równoczesnej gwarancji niskiego zużycia energii oraz wysokiej wydajności umożliwiającej odtwarzanie plików wideo i audio.

Najszybszy telefon świata, z pewnością znajdzie fanów wśród wszystkich, którzy kochają szybkie tempo życia. Swift 2X został wyposażony w 2 aparaty fotograficzne z przodu - 1.3 MP i z tyłu - 8 MP. Dzięki nim zdjęcia będą miały idealną jakość.

Ta niezwykle wygodna funkcja ułatwi wspólne fotografowanie się czy rozmowy przez komunikatory głosowe. Duża matryca drugiego aparatu zapewni wysoką jakość zdjęć z wszelkich wspólnych podróży - szczególnie zapierających dech w piersiach widoków. Używając Swift 2X nie musimy się martwić o miejsce, w którym zapiszemy ważne zdjęcia czy filmy. Telefon posiada gniazdo kart microSD, które umożliwia rozbudowę wewnętrznej pamięci 8GB o dodatkowe 32GB. Dzięki temu rozwiązaniu, można go ze sobą zabrać w każdą, nawet najdalsza podróż.

Z najszybszym samrtfonem świata surfowanie w sieci to rozrywka na najwyższym poziomie. Przeglądanie stron internetowych jest szybkie, telefon nie wiesza się a odpalanie kilku storn jednocześnie odbywa się z niespotykaną dotąd prędkością.  

Dwurdzeniowy procesor LG zastosowany w Swift 2X gwarantuje wszystkim fanom gier komputerowych, płynniejsze granie. Smartfon LG zapewnia też natychmiastową reakcję na dotyk. Czasy, kiedy ulubiona gra zawieszała się w najmniej oczekiwanym momencie odchodzą w przeszłość.

 

Najważniejsze dane techniczne:

  • procesor dwurdzeniowy 1 GHz (NVIDIA Tegra 2),
  • 4-calowy ekran WVGA,
  • 8 GB pamięci (z możliwością rozbudowy o 32 GB za pomocą karty microSD),
  • akumulator o pojemności 1500 mAh,
  • aparat o rozdzielczości 8 megapikseli z tyłu i aparat o rozdzielczości 1,3 megapiksela z przodu,
  • funkcja HDMI mirroring,
  • odtwarzanie i nagrywanie w rozdzielczości 1080p w standardzie MPEG-4/H.264.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie