Orange wprowadza na rynki w Europie i Afryce najszerszą ofertę niedrogich telefonów z funkcjami Facebooka(R)

Orange wprowadza na rynki w Europie i Afryce najszerszą ofertę niedrogich telefonów z funkcjami Facebooka(R)

Trzy nowe telefony z dedykowanym klawiszem ,,F", które zapewniają użytkownikom głęboką integrację z Facebookiem będą dostępne na rynkach w Europie i Afryce, począwszy od IV kwartału 2011 r. Tak szerokiej oferty niedrogich telefonów z funkcjonalnością Facebooka nie miał dotąd żaden z operatorów.

Orange dostarcza użytkownikom w 15 krajach* niedrogie i łatwe w obsłudze telefony umożliwiające korzystające z serwisów społecznościowych, w cenach poniżej 100 euro.
W nowej ofercie znajduje się m.in., dostępny wyłącznie w Orange, jeden z najbardziej przystępnych cenowo smartfonów z systemem Android - ALCATEL ONE TOUCH 908F Android.

Wprowadzenie na rynki w Europie i Afryce trzech nowych, niedrogich telefonów zapewniających głęboką integrację z Facebookiem umożliwi znacznie większej niż dotąd liczbie klientów, łatwy i tani kontakt ze społecznością portalu Facebook. 

Mając dostęp do najszerszego asortymentu telefonów z funkcjonalnością Facebooka w cenach poniżej 100 euro (w tym ALCATEL ONE TOUCH 908F Android), klienci Orange mogą wybrać model, który najlepiej odpowiada ich potrzebom i kupić go razem z niedrogimi planami taryfowymi, umożliwiającymi nieograniczony dostęp do Facebooka bez dodatkowych opłat za transmisję danych. 

 ,,Pojawienie się smartfonów i burzliwy rozwój sieci społecznościowych całkowicie zmieniły sposoby kontaktowania się między ludźmi i udostępniania treści. Dotychczas wielu klientów w Afryce i Europie nie miało dostępu do telefonów oferujących głęboką integrację z Facebookiem w tak przystępnej cenie" -- powiedział Yves Maitre, wiceprezes ds. multimediów i urządzeń mobilnych Orange. ,,Jesteśmy przekonani, że rolą Orange jest ułatwianie klientom korzystania z bogatych możliwości technologii cyfrowych. Obecna i przyszła współpraca z firmami Facebook i ALCATEL ONE TOUCH pozwoli nam zapewnić mobilny dostęp do portali społecznościowych jeszcze większej liczbie naszych klientów".

,,Orange i Facebook mają wspólny cel, którym jest zapewnienie mobilnego dostępu do portali społecznościowych ludziom w całej Europie i Afryce" -- powiedział Henri Moissinac, dyrektor ds. komunikacji mobilnej Facebook'a. ,,Dzięki tym telefonom i naszej współpracy z Orange można będzie zaoferować klientom możliwość łatwego łączenia się i kontaktu ze znajomymi na Facebooku w każdym czasie i z dowolnego miejsca. Dla niektórych będzie to pierwszy mobilny kontakt z Internetem".

Orange przyjęła przejrzystą strategię w celu zwiększenia udziału własnych produktów w swojej ofercie z 15 do 20 procent i zaoferowania klientom szerszego wyboru w segmentach z abonamentem i na kartę. Jednym ze sposobów realizacji tej strategii są sojusze partnerskie, dzięki którym Orange może rozszerzać swoją ofertę i dostarczać klientom wysokiej jakości telefony z intuicyjnymi, przydatnymi i unikatowymi funkcjami i usługami, w bardzo przystępnej cenie.  

Asortyment nowej oferty obejmuje trzy telefony: ALCATEL ONE TOUCH 585F, ONE TOUCH 813F i ONE TOUCH 908F (w Rumunii Orange Vancouver). Umożliwiają one łatwe wysyłanie i oznaczanie zdjęć, umieszczanie komentarzy na profilach znajomych oraz synchronizację znajomych z Facebooka z własnymi książkami adresowymi. Społecznościowe aktywności Facebooka znajdują odwzorowanie we wszystkich funkcjach nowych telefonów. Począwszy od aparatu fotograficznego po kontakty i specjalny klawisz ,,F", który umożliwia natychmiastowe wysłanie danych oraz interakcje z portalem.

Telefony będą sprzedawane w 15 krajach*. W Polsce i w Rumunii będą dostępne już pod koniec 2011 r., a w pozostałych w 2012 r.

,,ALCATEL ONE TOUCH pragnie rozszerzyć swoją ofertę smartfonów, aby wzbogacić możliwości użytkowników zaawansowanymi funkcjami. Jesteśmy dumni, że w ramach tego partnerstwa współpracujemy z Orange i Facebookiem nad dostarczeniem klientom pierwszej serii telefonów" -- powiedział dr George Guo, dyrektor generalny firmy TCL Communication Technology, która używa ALCATEL ONE TOUCH jako jednej ze swoich marek. ,,Te eleganckie telefony oferują znakomite możliwości integracji z portalem społecznościowym i mają wydzielony przycisk ,,F", który zapewnia natychmiastowy dostęp z możliwością wysyłania danych. Łączą one w sobie wysoką jakość i przystępną cenę dla klientów Orange".

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie