PAPUGA - jedyna taka karta w Polsce

PAPUGA - jedyna taka karta w Polsce

Drogie połączenia międzynarodowe są niestety utrapieniem wielu osób, które utrzymują kontakty ponad granicami. Takie rozmowy mogą być jednak bardzo tanie.

Nowe właściwości karty PAPUGA to, przede wszystkim, rozmowy krajowe i międzynarodowe bez limitu, w cenie połączenia lokalnego. Jest to jedyna taka karta pre-paid w Polsce!Karta PAPUGA istnieje już ponad trzy lata. Szukając najlepszych rozwiązań dla użytkowników, producent karty - VoxNet S.A. dopasowywał się do potrzeb klienta, dzięki czemu utrzymywał najtańsze ceny i dużą dostępność PAPUGI. Tym razem właściwości karty PAPUGA stały się unikatowe i zdecydowanie najatrakcyjniejsze, spośród wszystkich kart pre-paid do tanich połączeń międzynarodowych i międzymiastowych.


Czym karta PAPUGA odróżnia się od konkurencji?


Dotychczas karty pre-paid miały swój określony nominał, który był przekładany na kwotę lub liczbę minut, wykorzystywanych do połączeń. Użytkownik karty o nominale np. 10 zł przeliczał sobie, na ile starczy mu środków przy cenie rozmowy np. 50 gr/min. Mógł zatem rozmawiać przez dwadzieścia minut, a następnie musiał kupić kolejną kartę. W przypadku karty PAPUGA nominał karty o wartości 10 zł pozwala na odbywanie rozmów bez limitu przez całe 7 dni, płacąc tylko za połączenie lokalne 0,12 zł/min.

- Papuga jest ofertą rewolucyjną - mówi Marian Juśkiewicz, Prezes VoxNet S.A. - Karta nie ma zupełnie puli minut do wykorzystania. Kupno określonej karty pozwala na rozmowy bez limitu przez okres czasu przypisany do jej nominału. Jedyny koszt, który ponosi użytkownik to cena połączenia lokalnego z numerem dostępowym - wydatki są zatem minimalne.

Aby jeszcze bardziej ułatwić używanie karty PAPUGA, wprowadzono unikalny sposób jej kupowania. Poza Pocztą Polską, salonami Kolportera, terminalami VIA Moje Rachunki i e-pay, teraz karta PAPUGA dostępna jest przez zwykły telefon, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy wybrać numer 0708 908 101, za który operator telefonu pobierze 9,91 zł, co będzie równoznaczne z wykupieniem karty za 10 zł (ważnej przez 7 dni). Wówczas połączenia z telefonu, z którego wykonano zasilenie nie będzie wymagało wprowadzania PINu - centrala automatycznie rozpozna klienta.

Karta PAPUGA dostępna jest w nominałach 10zł (7 dni ważności), 15zł (14 dni ważności), 20zł (21 dni ważności), 25zł (30 dni ważności), 50zł (90 dni ważności). Za jej pomocą można łączyć się z aparatów stacjonarnych. Karta Papuga jest ważna przez dany okres od momentu pierwszego użycia. Jej zaletą jest również brak jakichkolwiek formalności - umów lub rejestracji numerów.

- Karta PAPUGA jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą utrzymywać kontakt z bliskimi - dodaje Marian Juśkiewicz, Prezes VoxNet S.A.- Klienci doceniają to rozwiązanie i rozmawiają bez ograniczeń, swobodnie, przez długi czas, nie bojąc się, że zapłacą wysokie rachunki. Jest to jedyna taka karta na polskim rynku, w innych przypadkach użytkownik zawsze ma potrącane z karty środki, co skutkuje krótszymi rozmowami i wyższymi kosztami.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie
jaska
83.17.138.* 2008-08-19 11:48
ta karta wcale nie jest taka rewelacyjna mialam ją i mimo ze nie dzwonilam czesto i rozmowy nie byly dlugie to jak zobaczylam rachunek z TP to bylam w szoku!!!tej karty nie polecam:/