Pebble pokazuje zegarek Time w metalowej wersji

Pebble pokazuje zegarek Time w metalowej wersji

Raptem kilka dni temu pisaliśmy o zaprezentowaniu nowej odsłony zegarka Pebble z kolorowym ekranem. To, co wówczas mogło nieco dziwić, to brak wersji z metalową obudową. Okazuje się jednak, że od początku była w planach, ale twórcy postanowili dawkować informacje - właśnie zaktualizowana została  strona kampanii na Kickstarterze  i pojawiły się na niej informacje oraz zdjęcia metalowego modelu o nazwie Pebble Time Steel.
 
Parametry urządzenia są praktycznie identyczne, podobnie jak w wypadku wersji plastikowej. Inny jest jedynie materiał, bateria (jest nieco większa i ma pozwalać na aż 10 dni działania po jednym ładowaniu) oraz oczywiście cena. Ta ostatnia wynosi 250 $ (około 930 zł bez VATu) i niestety tym razem nie przewidziano sprzedaży ograniczonej ilości zegarków w niższej cenie, jak na początku kampanii było z tańszym modelem. Obudowa dostępna będzie w trzech kolorach (czarnym, srebrnym oraz złotym). Wysyłka ma rozpocząć się w lipcu tego roku.
 
 
Twórcy pokazali przy okazji również przykładowy wygląd oraz zastosowania pasków rozszerzających funkcjonalność zegarka. Mogą one oferować większą baterię, dodatkowe sensory (np. monitor tętna) czy też moduły łączności (np. NFC).
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie