Piekarnik klasy Premium

Soczysty Wellington; długo suszona, delikatna wołowina beef jerky czy hiszpańskie pączki z parzonego ciasta - wszystko pod stuprocentową kontrolą. Szybko, intuicyjnie, czysto i bezpiecznie. Przedstawiamy nowy piekarnik Serie | 8 marki Bosch.

 

Sto procent kontroli Marka Bosch wprowadziła na rynek piekarnik HMG636RS1 Serie | 8, wyposażony w 12 programów grzania i kuchenkę mikrofalową o 5 poziomach mocy. Urządzenie wyróżnia się precyzyjnym sterowaniem temperaturą; intuicyjnym pierścieniem, za pomocą którego można wybierać tryby przygotowywania potraw oraz zaawansowanymi funkcjami autoczyszczenia.

Aby przygotować dowolną potrawę wystarczy włożyć ją do piekarnika, wybrać odpowiedni tryb i wcisnąć Start. Od tej pory gotowaniem, pieczeniem, grilliowaniem czy suszeniem zajmuje się wyłącznie piekarnik. Funkcja PerfectChef sama dostosowuje właściwy rodzaj i czas grzania oraz idealną temperaturę. Trzy czujniki umieszczone na rdzeniu termosondy PerfectRoast, zmierzą temperaturę i precyzyjnie pokierują intensywnością obróbki termicznej. Z kolei czujnik pieczenia PerfectBake automatycznie dostosuje proces wypiekania, dokonując stałych pomiarów poziomu wilgotności przygotowywanych ciast. Co więcej, gdy potrawa będzie gotowa, piekarnik automatycznie się wyłączy.

Sto procent bezpieczeństwa i wygody

W trosce o bezpieczeństwo, projektanci Bosch wyposażyli urządzenie w specjalny przycisk blokujący wszystkie ustawienia piekarnika, uniemożliwiając przypadkowe włączenie go lub zmianę parametrów przez dzieci. Z kolei systemy SoftOpen i SoftClose sprawiają, że drzwi delikatnie domykają się lub otwierają. 

Sto procent czystości

Funkcja EcoClean oczyszcza wnętrze piekarnika w trakcie jego pracy. Ściany pokryte specjalną powłoką z mikrocząsteczkami ceramicznymi pochłaniają tłuszcz i inne zanieczyszczenia a następnie neutralizują je poprzez utlenianie. Jedyne co trzeba zrobić to wytrzeć dno i wewnętrzną stronę drzwi. Powłoka regeneruje się przy każdym podgrzaniu piekarnika i działa aktywnie przez cały okres eksploatacji urządzenia. Dzięki temu można skoncentrować uwagę wyłącznie na gotowaniu - piekarnik sam zadba o czystość.

Sto procent klasy

Piekarnik HMG636RS1 Serie | 8 to nie tylko zaawansowana technologia to także funkcjonalne wzornictwo. Połączenie elementów ze stali szlachetnej, nowoczesnego pierścienia sterującego ze szkłem to gwarancja najwyższej jakości w każdej kuchni. Charakterystyczne czerwone podświetlenia na panelu sterującym wprowadzają elegancję i nadają styl.

Piekarnik HMG636RS1 Serie | 8 Cena brutto: 5549 zł

źródło:bosch/agdrtv24.pl

bosch, duże agd
agdrtv24.pl
Czytaj także
Polecane galerie