Play Fresh All Inclusive - Darmowy Internet bez limitu danych

Play Fresh All Inclusive - Darmowy Internet bez limitu danych

Od dawna zapowiadany All Inclusive dla Play Fresh będzie dostępne od jutra. Od jakiegoś czasu w ofercie Play Fresh możecie wybrać profil, który najbardziej Wam odpowiada: darmowe SMSy do wszystkich sieci, darmowe SMS i połączenia w Play oraz darmowy internet. Od jutra będą dodane do tego ostatniego profilu nowe możliwości!

 

Teraz w Play Fresh otrzymujesz darmowy Internet bez limitu danych do każdego doładowania od 30 zł. Kwota doładowania pozostaje do Twojej dyspozycji na wszystkie usługi telekomunikacyjne.

Do doładowania od 30zł (od 50zł)  - pierwsze 300 MB (500MB) możesz wykorzystać z szybką prędkością transmisji danych. Jeżeli  wykorzystasz MB z szybką prędkością transmisji danych przed upływem ważności bonusu, do końca jego ważności możesz dalej bezpłatnie łączyć się z Internetem przy ograniczonej prędkości. Ograniczona prędkość daje Ci możliwość na używanie między innymi e-maila, Facebook-a, NK, wyszukiwarki Google.

 

FAQ
1. Co otrzymam w ramach nowej opcji Darmowy Internet bez limitu danych?

W nowej opcji internetowej, do każdego doładowania od 30zł otrzymujesz możliwość surfowania po Internecie za darmo przez 30 lub 50 dni (w zależności od kwoty doładowania) bez konieczności liczenia ściągniętych bajtów. W tym okresie możesz korzystać z 300/500 MB z dużą prędkością transmisji danych. Gdy wyczerpiesz przyznane MB przed upływem 30 lub 50 dni wówczas dalej korzystasz za darmo z transmisji danych tylko przy zwolnionej prędkości.

Uwaga! Kwota doładowania pozostaje do Twojej dyspozycji na wszystkie usługi telekomunikacyjne
2. Na czym polega Internet bez limitu danych?

Internet bez limitu danych oznacza, że w ciągu 30 lub 50 dni, w zależności od kwoty doładowania, nie masz wprowadzonego ograniczenia liczby danych, które możesz ściągnąć z Internetu. Masz tylko dwie prędkości ściągania tych danych. Pierwsze 300/500MB ściągasz z szybką prędkością danych, a po przekroczeniu przyznanych MB przed upływem okresu ich ważności, dalej ściągasz dane za darmo, tylko z wolniejszą prędkością (16kbit/s).
3. Gdy zostanie obniżona prędkość transmisji danych, w jaki sposób mogę przywrócić początkową prędkość?

Obniżoną prędkość transmisji danych masz tylko w okresie, w którym wykorzystałeś przyznane MB z szybką transmisją danych a termin ich ważności jeszcze nie upłynął. Prędkość możesz przywrócić:
gdy ponownie się doładujesz kwotą co najmniej 30zł, wówczas znowu otrzymasz bonus
gdy zakończy się termin ważności poprzednio przyznanych MB
4. Jak mogę skorzystać z opcji Darmowy Internet bez limitu danych?

Wystarczy kupić dowolny starter Play Fresh i następnie wybrać i zatwierdzić kod *111*33*7# lub zalogować się na stronie www.24.playmobile.pl i wejść w zakładkę Usługi, a następnie wybrać wybraną opcję. Włączenie usługi będzie trwało do 24 godzin.

Dla Opcji Darmowy Internet bez limitu danych nie ma dedykowanego startera.

5.  Jak mogę sprawdzić, z jakiej opcji korzystam?

Możesz wybrać i zatwierdzić zieloną słuchawką kod *111*33*2# lub *111*49*1# lub zalogować się na stronie www.24.playmobile.pl i sprawdzić, na podsumowaniu konta swoją taryfę.

6. Czy nowa opcja Darmowy Internet bez limitu danych zastąpi obecną opcję Darmowy Internet?

Tak. Docelowo ma zastąpić opcję Darmowy Internet. Od 30.03.2011 kod migracyjny na starą opcję Internet będzie nieaktywny. Nie będzie już komunikacji dot. starej opcji. Dedykowane startery będą obowiązywały do wyczerpania zapasów.

7. Czy w opcji Darmowy Internet bez limitu danych są dodatkowe pakiety Internetowe?

Nie. Internet jest darmowy i bez limitu danych tylko po doładowaniu kwotą co najmniej 30 zł.

8. Przypadkiem zmieniłem swoją ofertę na Play Fresh. Czy mogę wrócić do mojej starej oferty? ( dotyczy Klientów Play Karta i Nowy Play na Kartę)

Niestety nie możesz, ale po co, skoro oferta Play Fresh jest najlepsza na rynku.

Tu płacisz tylko 29 gr/minutę do wszystkich sieci, Twoje konto jest aktywne przez rok po każdym doładowaniu, a dodatkowo do każdego doładowania możesz otrzymać super bonus!

9. Czy jeśli zmienię Play Fresh na Opcje Darmowy Internet bez limitu danych to zachowam pakiety minut i SMS-ów?

Wszystkie dotychczasowe pakiety przepadną. Zachowasz natomiast wartość konta głównego oraz pakietu złotówek.

10. Czy jeśli zmienię ofertę Play Karta/Nowy Play na Kartę na Play Fresh Darmowy Internet bez limitu danych, to zachowam pakiety minut i SMS-ów?

Wszystkie dotychczasowe pakiety przepadną, ale będziesz płacić tylko 29 gr/minutę do wszystkich sieci, Twoje konto będzie aktywne przez rok po każdym doładowaniu, a dodatkowo do każdego doładowania możesz otrzymać super bonus!

11. Czy jeśli zmienię dotychczasową opcję w Play Fresh na opcje Darmowy Internet bez limitu danych to czy będę mógł powrócić do wcześniej wybranej opcji?

Tak. Zmiana opcji jest darmowa i można je zmieniać dowolną ilość razy.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie