Play rozpoczyna testy aplikacji dla Windows Phone, aktualizuje wersję dla Androida

Play rozpoczyna testy aplikacji dla Windows Phone, aktualizuje wersję dla Androida

Nasz czwarty operator, który chce uchodzić za jak najnowocześniejszego, oferował do tej pory aplikacje do zarządzania kontem jedynie dla posiadaczy telefonów z iOS i Androidem. Wkrótce to się jednak zmieni, ponieważ jak poinformowali przedstawiciele firmy na  oficjalnym blogu  Playa, właśnie rozpoczęły się zamknięte testy programu dla mobilnych okienek.
 
  

Jak widać na udostępnionych zrzutach ekranu, aplikacja została przystosowana do charakterystycznego wyglądu Windows Phone i często korzysta z kafelków oraz widoku panoramy. Z obrazków tych można też wywnioskować, że program będzie umożliwiał mniej więcej to samo, co wersje dla Androida czy iOS - sprawdzanie stanu konta, aktywnych usług, doładowywanie, itd. Niestety, na razie nie wiadomo kiedy dokładnie aplikacja zostanie udostępniona publicznie, choć skoro mogą już testować osoby z zewnątrz, to od premiery nie powinno nas dzielić dużo czasu.
 
Aktualizacji doczekała się także wersja dla Androida.  Programiści operatora dodali w niej wygodniejszy sposób na przełączanie się pomiędzy numerami (panel wysuwany z lewego brzegu ekranu), odświeżyli nieco szatę graficzną oraz przeprojektowali stronę główną z podstawowymi informacjami o aktualnie otwartym numerze. W tym wypadku najnowszą wersję możecie już pobierać z  Google Play .
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie