Plus wprowadza pierwszą w Polsce Umowę Minutową

Plus wprowadza pierwszą w Polsce Umowę Minutową

Umowa Minutowa to innowacyjna oferta abonamentowa sieci Plus dla klientów indywidualnych. Już od 7 lipca 2008 r. po raz pierwszy w Polsce klienci uzyskają możliwość podpisywania umowy na określoną liczbę minut do wykorzystania, a nie jak do tej pory na określony czas trwania umowy.

Dzięki tej ofercie osoby aktywnie korzystające z telefonów będą mogły na atrakcyjnych warunkach szybciej wymienić telefon na nowy lub skorzystać z nowej promocji.


Umowa Minutowa jest przełomową ofertą na rynku telefonii komórkowej. Wyróżnia się zupełnie nową konstrukcją. Klient ma do wyboru 5 wariantów umowy - na 1400, 2000, 3000, 4000 lub 6000 minut. Czas trwania umowy zależy wyłącznie od klienta i może wynosić nawet kilka miesięcy. Połączenia do wszystkich krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych oraz wysyłane SMS-y i MMS-y skracają czas pozostały do końca umowy (z wyłączeniem połączeń, SMS-ów i MMS-ów międzynarodowych, wykonywanych w roamingu i na numery specjalne). Jednocześnie klient jest zobowiązany do opłacenia minimalnej miesięcznej liczby minut/MMS-ów/SMS-ów do wykorzystania w okresie rozliczeniowym, uzależnionej od wybranego wariantu Umowy Minutowej, przy czym niewykorzystane minuty z minimalnej miesięcznej liczby minut przechodzą na 3 kolejne okresy rozliczeniowe.

Opłaty za wykonane połączenia naliczane są według atrakcyjnych stawek - nawet 49 groszy za minutę połączenia do wszystkich sieci w kraju. Cena telefonu i koszt minuty połączenia zależą od wysokości wybranej przez klienta liczby minut w umowie - im wyższa, tym niższe stawki połączeń i tańsze telefony.

Jak działa oferta?

Przykładowo w wariancie 3000 minut klient, który rozmawia:

* 5 minut dziennie - zakończy umowę po 20 miesiącach (o 4 miesiące wcześniej niż w tradycyjnych ofertach abonamentowych),
* 6 minut dziennie - zakończy umowę po 17 miesiącach (o 7 miesięcy wcześniej niż w tradycyjnych ofertach abonamentowych).

Umowa Minutowa adresowana jest przede wszystkim do osób intensywnie używających telefonu (dzwoniących głównie do wszystkich sieci), które do tej pory nie miały dodatkowych korzyści z tytułu przekraczania liczby minut wliczonych w abonament.

Klient może w każdej chwili sprawdzić liczbę wykorzystanych minut w umowie za pomocą serwisu SMS-owego, ponadto taka informacja znajduje się na comiesięcznej fakturze wysyłanej do klienta.Umowa Minutowa jest adresowana zarówno do nowych, jak i dotychczasowych klientów.

Dodatkowo w ofercie promocyjnej abonent otrzymuje:

- możliwość wykupienia usługi Wybrany Numer w Plusie - nielimitowane rozmowy z jednym wybranym numerem w sieci Plus, w cenie 5 zł lub 10 zł miesięcznie w zależności od wariantu umowy (minuty te nie pomniejszają pakietu minut określonego w umowie i nie wchodzą w skład minimalnej miesięcznej liczby minut),

- pakiet internetowy 100 MB (wymienny na 10 MB na WAP) do wykorzystania w trakcie trwania umowy; po wyczerpaniu darmowego pakietu internetowego klient ma możliwość wykupienia kolejnych w bardzo korzystnych cenach:

- 100 MB (wymienne na 10 MB) za 10 zł miesięcznie,

- 250 MB (wymienne na 25 MB) za 20 zł miesięcznie.Oprócz tego klienci Umowy Minutowej mają możliwość:

- kupienia w bardzo atrakcyjnych cenach zaawansowanych telefonów, takich jak kultowa Nokia N73,

- kupienia pełnej 2-letniej licencji na pakiet antywirusowy Kaspersky Internet Security 2009 na domowy komputer w wyjątkowej cenie 8,54 zł.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie
Katie3006
83.10.86.* 2009-09-17 22:10
aniaa12aa mam umowe minutową 4000 i to jest tak że co miesiąc ma sie 100min. darmowych a za reszte pałcisz i do tego jeszcze abonament ja mam np. 45zł bez vat.... Te 100 minut możesz wymieniać na sms-y(1 sms=2min.) lub mms-y(1mms=4min), ale tylko tak by całość nie przekroczyła 100min, bo za resztę pałcisz jak w normalnym abonamencie, z tym że kazda minuta wygadana w trakcie trwania umowy nie wazne czy płatna czy ta w pakiecie zbliża nas do kńca umowy. Ale ja tego nie polecam, mi np. do każdego rachunku dodają jakies głupie sms premium choć ja nic takiego nie wysyłam i to kazdy po 4 lub 6 zł i zawsze minimum dwa... No i też pare razy ich złapałam ze mi naliczali rozmowy zagraniczne mimo ze nikt ode mnie nie dzwonił za granicę bo nie ma do kogo... NIE POLECAM!!!
aniaa12aa
83.7.35.* 2009-06-04 20:56
nie jestem pewna o co dokładnie chodzi w tej umowie,jeśli mam umowę minutową 2000 to cały czas kiedykolwiek dzwonię to nic nie płacę bo mi leci z tych minut z umowy????czy jeśli wygadam te 2000 min w ciagu np 5 miesięcy to wtedy kończy się umowa????i czy miesięcznie płacę tylko te 29zł i jeszcze za rozmowy???
Asica:)
89.228.81.* 2009-05-10 14:41
..mam telefon od 2 tygodni i umowę minutową 3000. jest na miesiąc do wykorzystania 75 min. czy ja mam te minuty przez całą dobę?? sprawdzałam darmowym kodem B na nr 2580 i tam wychodzi,że jeszcze nic nie wykorzystałam z tych minut...wiecie może dlaczego?? dzwoniłam na nr plusa i sporo rozmawiałam a nic tam nie ma..a ja już nie wiem dlaczego...może mi to ktoś wytłumaczyć??..będę wdzięczna..pozdrawiam i z góry dziękuję:)
Zobacz więcej komentarzy (13)