Pobierz Android Runtime dla BlackBerry 10.2 z BlackBerry World

Pobierz Android Runtime dla BlackBerry 10.2 z BlackBerry World

BlackBerry bardzo szybko udostępniło użytkownikom smartfonów pracujących pod kontrolą najnowszej oficjalnej wersji systemu BlackBerry 10 rozwiązanie problemów z uruchamianiem aplikacji portowanych z Androida.

Niektórzy posiadacze smartfonów BlackBerry 10 po aktualizacji do najnowszego oprogramowania zgłaszali problemy z aplikacjami przeportowanymi z Androida. Problemy powodowała nowa wersja Android Runtime, więc BlackBerry postanowiło dać użytkownikom możliwość jego zaktualizowania.

Zaskakująco aktualizację odtwarzacza aplikacji z Androida możemy pobrać z BlackBerry World, jak każdą inną aplikację. Oznacza to przede wszystkim, że Android Runtime może być aktualizowany z pominięciem testów operatorskich przeprowadzanych na każdej nowej wersji systemu operacyjnego. W zasadzie mogliśmy się domyślić takiego rozwoju sytuacji, skoro część użytkowników już wcześniej instalowało pliki .bar z różnymi wersjami Android Runtime.

Jeśli u Was również pojawiały się komplikacje związane z aplikacjami z Androida, to możecie skorzystać z poniższego linku i pobrać najnowszę wersję Android Runtime, oznaczoną numerem 10.2.0.132. Pamiętajcie, żeby po zainstalowaniu Android Runtime zrestartować swoje jeżynki. Dajcie znać w komentarzach, jakie otrzymaliście efekty! Uwaga: link działa wyłącznie z natywnej przeglądarki BlackBerry 10.

Pobierz Android Runtime dla BlackBerry 10.2
Serwis BBNews.pl jest częścią grupy PROGET.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie