Podwójne uderzenie. Dwa dual simy TRAK Electronics

Podwójne uderzenie. Dwa dual simy TRAK Electronics

TRAK CP-330 z telewizorem i slider TRAK CP-210 pojawią się w ofercie wrocławskiego producenta w marcu.

TRAK CP-330

Kolejny model telefony TRAK wyposażony w funkcję Dual Sim Active, pozwalającą na jednoczesną obsługę dwóch kart SIM, a co za tym idzie możliwość korzystania z oferty dwóch operatorów jednocześnie, bez konieczności posiadania dwóch telefonów. Takie rozwiązanie pozwala na duże oszczędności, zarazem dając komfort korzystania tylko z jednego telefonu.


Telefon wyposażono w najwyższej klasy ekran dotykowy LCD QVGA o przekątnej 2,6", zintegrowany z przednim panelem, wykończonym na wysoki połysk, oraz z oksydowaną ramką, całość nadaje urządzeniu niepowtarzalny wygląd. Oprócz sterowania przy pomocy ekranu dotykowego oraz klawisza kierunkowego, można korzystać również z czujnika wstrząsów G-sensor, charakterystycznego dla marki Trak
TRAK CP-330
Wbudowany tuner telewizji analogowej zapewnia darmową rozrywkę w prawie każdym miejscu. Dzięki temu można oglądać wszystkie ogólnodostępne kanały telewizji analogowej bez opłat do operatora GSM. Oprócz telewizji telefon oferuje możliwość korzystania z radia FM, odtwarzacza audio i video, czy przeglądarki zdjęć. Nowością wśród telefonów Trak jest aparat 2 megapiksele, potrafiący robić zdjęcia o rozdzielczości 1600x1200piksele, może on działać w trybie kamery, a po podłączeniu do komputera w trybie kamery internetowej.

CP-330 działa w czterech zakresach (850/900/1800/1900MHz), posiada wbudowany moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth 2.0, modem GPRS, a także przeglądarkę WAP. Czytnik kart pamięć pozwala na obsługę kart pamięci microSD o pojemności do 8GB w tym nowoczesne karty SDHC.

Kalendarz oraz lista zadań dają możliwość zaplanowania spotkań, przypomnienia o czyjś urodzinach czy też konieczności wykonania rozmowy telefonicznej. Oczywiście na wyposażeniu znajduje się zegar, budzik z funkcja zapamiętania aż do 5 różnych alarmów. Zegar światowy, pokazuje czas w każdym miejscu na świecie, do tego kalkulator, przelicznik walut, stoper, gry to standard w telefonach marki TRAK.

CP-330 posiada 2 letnią gwarancję w systemie door-to-door, na wyposażeniu znajduje się ładowarka sieciowa, kabel USB, zestaw słuchawkowy stereo, karta microSD 2GB, dwie baterie.

TRAK CP-210

otwiera nową linię telefonów komórkowych oferowanych przez Trak dołączy pierwszy model typu sidle z rozsuwaną klawiaturą. Takie rozwiązanie pozwoliło na stworzenie urządzenia o bardzo małych rozmiarach, dodatkowo wykończenie obudowy na wysoki połysk, z dodatkami oksydowanymi w kolorze tytanowym oraz wykończeniem tylnej obudowy skóra, nadało telefonowi eleganckiego wyglądu.

Telefon wyposażono w 2.0" dotykowy ekran LCD, dzięki któremu sterowanie urządzeniem odbywa się nie tylko przy pomocy standardowych klawiszy, ale również poprzez wybór funkcji na ekranie, co dodatkowo ułatwia chowany w obudowie rysiki. CP-210 działa w dwóch zakresach (900/1800MHz), posiada wbudowany moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth 2.0, modem GPRS, a także przeglądarkę WAP. Czytnik kart pamięć pozwala na obsługę kart pamięci microSD o pojemności do 8GB w tym nowoczesne karty SDHC.
TRAK CP-210
Urządzenia posiada liczne funkcje multimedialne, do najistotniejszych z nich można zaliczyć wbudowane radio FM, aparat z funkcją kamery, który dodatkowo po podłączeniu z komputerem może służyć jako kamera internetowa. Po wgraniu na kartę pamięci utworów muzycznych, video, plików graficznych czy tekstowych można je odtwarzać na telefonie poprzez wbudowane oprogramowanie. Kalendarz oraz lista zadań dają możliwość zaplanowania spotkań, przypomnienia o czyjś urodzinach czy też konieczności wykonania rozmowy telefonicznej. Oczywiście na wyposażeniu znajduje się zegar, budzik z funkcją zapamiętania aż do 5 różnych alarmów. Zegar światowy, pokazuje czas w każdym miejscu na świecie, do tego kalkulator, przelicznik walut, stoper, gry to standard w telefonach marki TRAK. Ciekawostką jest funkcja latarki wykorzystuje ona wbudowaną diodę LED umieszczoną w górnej części telefonu.

CP-210 posiada 2 letnią gwarancję w systemie door-to-door, na wyposażeniu znajduje się ładowarka sieciowa, kabel USB, zestaw słuchawkowy stereo, karta microSD 2GB, dwie baterie.


Sugerowane ceny detaliczne:
TRAK CP-330 - 699zł
TRAK CP-210 - 499zł
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie